"De Ketelaere is geen 35 miljoen euro waard"

door

De transfer van Charles De Ketelaere van Club Brugge naar AC Milan is zeer groot nieuws in België en Italië. Milan News ging ten rade bij Walter Baseggio. De ex-voetballer predikt geduld omtrent De Ketelaere.


Baseggio is van mening dat AC Milan met 35 miljoen euro veel te veel heeft betaald voor CDK. Hij schat hem voorlopig op 20 à 25 miljoen euro, maar Baseggio vertelt ook dat hij heel veel potentieel heeft en dat CDK die prijs op termijn waard kan zijn. De ex-Rode Duivel vindt dat Club Brugge zeer goed heeft onderhandeld en geeft ook aan dat die prijs gevolgen heeft voor de jonge Belg.

TIJD GEVEN

Baseggio haalt terecht aan dat de fans en media nu bijzonder veel gaan verwachten en dat al heel snel. Volgens de ex-middenvelder van Anderlecht is de stap van de Jupiler Pro League naar de Serie A zeer groot en moet De Ketelaere zich eerst gaan aanpassen, want AC Milan is een veel grotere club dan Club Brugge en de druk is er nog véél groter. Hij geeft Alexis Saelemaekers als voorbeeld, die eerst weinig aan de bak kwam en nadien vaker ging spelen en het best goed deed.

Baseggio schat CDK wel hoger in dan Saelemaekers, maar is van mening dat De Ketelaere sneller zal moeten gaan voetballen. Hij snapt de vergelijking met Kaka wel, maar die had volgens Baseggio meer kracht en snelheid en hij ziet dat CDK – die hij technisch heel hoog inschat – op fysiek vlak nog veel stappen zal moeten zetten om ook een uitblinker te worden in de Serie A. Bovendien zal hij mentaal, met alle druk en aandacht die er zal komen, ook moeten groeien.

LEES OOK: Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Eens met Baseggio?

Meest recent

'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

9
9
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

49
49
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

65
65
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

33
33
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

187
187
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

103
103
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

66
66
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

70
70
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

54
54
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

163
163
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

340
340
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

262
262
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

115
115
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

186
186
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

26
26
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

452
452
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

815
815
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

86
86
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

319
319
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

55
55
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

540
540
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

122
122
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

460
460
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

73
73
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

202
202

Meer sportnieuws