"De Ketelaere is geen 35 miljoen euro waard"

door

De transfer van Charles De Ketelaere van Club Brugge naar AC Milan is zeer groot nieuws in België en Italië. Milan News ging ten rade bij Walter Baseggio. De ex-voetballer predikt geduld omtrent De Ketelaere.


Baseggio is van mening dat AC Milan met 35 miljoen euro veel te veel heeft betaald voor CDK. Hij schat hem voorlopig op 20 à 25 miljoen euro, maar Baseggio vertelt ook dat hij heel veel potentieel heeft en dat CDK die prijs op termijn waard kan zijn. De ex-Rode Duivel vindt dat Club Brugge zeer goed heeft onderhandeld en geeft ook aan dat die prijs gevolgen heeft voor de jonge Belg.

TIJD GEVEN

Baseggio haalt terecht aan dat de fans en media nu bijzonder veel gaan verwachten en dat al heel snel. Volgens de ex-middenvelder van Anderlecht is de stap van de Jupiler Pro League naar de Serie A zeer groot en moet De Ketelaere zich eerst gaan aanpassen, want AC Milan is een veel grotere club dan Club Brugge en de druk is er nog véél groter. Hij geeft Alexis Saelemaekers als voorbeeld, die eerst weinig aan de bak kwam en nadien vaker ging spelen en het best goed deed.

Baseggio schat CDK wel hoger in dan Saelemaekers, maar is van mening dat De Ketelaere sneller zal moeten gaan voetballen. Hij snapt de vergelijking met Kaka wel, maar die had volgens Baseggio meer kracht en snelheid en hij ziet dat CDK – die hij technisch heel hoog inschat – op fysiek vlak nog veel stappen zal moeten zetten om ook een uitblinker te worden in de Serie A. Bovendien zal hij mentaal, met alle druk en aandacht die er zal komen, ook moeten groeien.

LEES OOK: De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

Eens met Baseggio?

Meest recent

'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

50
50
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

23
23
Lapoussin vindt weer onderdak bij zeer verrassende club

Jarenlang was Loïc Lapoussin één van de smaakmakers op de Belgische velden. In ...

10
10
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

37
37
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

55
55
Godts speelt open kaart over selectie voor Rode Duivels

Binnen enkele weken maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

202
202
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

70
70
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

123
123
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

286
286
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

67
67
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

27
27
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

63
63
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

134
134
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

27
27
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

23
23
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

369
369
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

300
300
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

475
475
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

432
432
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

398
398
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

172
172
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

427
427
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

319
319
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

845
845

Meer sportnieuws