'Burnley brengt eerste bod uit op Antwerp-speler'

door
'Burnley brengt eerste bod uit op Antwerp-speler'

Vincent Kompany speurt met Burnley heel erg rond in de Jupiler Pro League. De manager van de Engelse tweedeklasser heeft volgens onze bronnen concrete interesse in een speler van Royal Antwerp FC. Een transfer hangt in de lucht.


Kompany wil dolgraag extra creativiteit aan de kern toevoegen en Manuel Benson is een concrete piste. De flankaanvaller, die als gegoten past in de voetbalvisie van de ex-trainer van Anderlecht, heeft nog maar één jaar contract op de Bosuil en ondanks het feit dat Mark van Bommel in hem een basisspeler ziet, is de kans groot dat Benson Antwerp gaat verlaten. Hij wil op zijn 25ste graag de stap naar het buitenland zetten. Hij werd vorige maand gelinkt aan Schalke 04, Lyon en Marseille, maar die clubs zijn tot op heden niet concreet.

Benson, die in het verleden voor 3 miljoen euro werd weggehaald bij KRC Genk, heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 3 miljoen euro. Burnley heeft alvast de financiële middelen om dergelijke bedragen op tafel te gaan leggen. De komende dagen zal alvast moeten blijken of Antwerp en Burnley een akkoord gaan vinden omtrent een transfer. Kompany haalde eerder al Samuel Bastien en Josh Cullen weg uit de Jupiler Pro League en het is geen toeval dat hij in België wil shoppen.

UPDATE

Volgens Het Nieuwsblad hebben Burnley en Kompany al een eerste bod uitgebracht op Benson. Dat zou echter niet hoog genoeg geweest zijn om de speler weg te halen bij Antwerp. Het geboden bedrag zou lager liggen dan de 3 miljoen die Antwerp in het verleden overmaakte aan KRC Genk. Benson startte op de bank in de eerste competitiewedstrijd, tegen KV Mechelen. Hij mocht als invaller 25 minuten meespelen van trainer Mark van Bommel. Was het zijn laatste duel als Antwerp-speler?

LEES OOK: Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

Zal Burnley Benson nog weghalen bij Antwerp?

Meest recent

Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

13
13
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

30
30
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

25
25
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

78
78
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

22
22
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

222
222
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

28
28
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

101
101
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

43
43
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

263
263
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

486
486
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

101
101
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

558
558
Garcia zaait twijfel rond WK-toekomst Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

37
37
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

18
18
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

177
177
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

324
324
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

218
218
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

862
862
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

142
142
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

214
214
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

499
499
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

83
83
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

601
601
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

498
498

Meer sportnieuws