Maldini reageert na transfermeeting Club Brugge

door
Maldini reageert na transfermeeting Club Brugge

Coach Carl Hoefkens stoomt zijn spelers momenteel klaar voor de competitieopener van aanstaande zondag tegen KRC Genk. Ondertussen is het bestuur van Club Brugge nog volop in de weer op de zomerse transfermarkt. Zo stond woensdag een belangrijke meeting op het programma.


De landskampioen kreeg immers hoog bezoek. Niemand minder dan Paolo Maldini en Frederic Massara, de sportieve bazen van AC Milan, reisden naar ons land af. Het doel van hun bezoek was duidelijk. De Italiaanse kampioen aast nu al enkele weken op de diensten van Charles De Ketelaere. En hoewel er naar verluidt een akkoord op tafel ligt omtrent de persoonlijke voorwaarden, bleef een doorbraak op clubniveau tot dusver uit.

De visite van de Milan-top kon daar voorlopig echter niets aan veranderen. Volgens Het Laatste Nieuws verliepen de gesprekken weliswaar op een constructieve manier en is het de Italianen wel degelijk menens om De Ketelaere naar San Siro te halen. Maar Milan is (tot dusver?) niet bereid om all-in te gaan voor de jonge Rode Duivel. Het verschil tussen vraag en aanbod bij beide clubs blijft vooralsnog te groot.

MILANEES VERTROUWEN
De Rossoneri geven evenwel niet op. De verwachting is dat Maldini en Massara op basis van de gesprekken van woensdag een nieuw bod zullen gaan opstellen. Die eerste blijft alvast positief, al benadruk hij dat van een akkoord nog geen sprake is. "Wij blijven vertrouwen hebben, het was een goede meeting over De Ketelaere. We zullen zien wat er gebeurt, we zijn ermee bezig", werd Maldini bij zijn aankomst in Italië geciteerd door transferwatcher Fabrizio Romano.

LEES OOK: De Ketelaere glundert na berenmatch: "Dát is cruciaal"

De Ketelaere speelt volgend seizoen bij Milan ...

Meest recent

Gent wint weer: dit stemt Leko het meest tevreden

AA Gent lijkt stilaan weer op het goede spoor te zitten. Het rukt voorlopig op naar de vijfde plaats ...

97
97
'Enorm struikelblok voor definitieve exit Vandenhaute'

De fans van Anderlecht kregen enkele weken geleden eindelijk hun zin, want na jarenlange protesten ...

128
128
Enorm verschil bij Gent: "Dat was de voorbije jaren anders"

AA Gent heeft vrijdagavond de achtste speeldag in de Jupiler Pro League weten af te trappen met een ...

93
93
Golden Boy: heel wat Belgische kanshebbers op prijs

Sinds 2003 reikt de Italiaanse krant Tuttosport elk jaar de Golden Boy Award uit aan de beste jonge ...

70
70
Buffalo’s ranselen zwak Dender af met vroege goals

Zonder enige moeite heeft AA Gent vanavond afstand genomen van een wel heel belabberd Dender. De ...

38
38
'Ondanks verzoening: knaltransfer Raskin op komst'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over de situatie van Nicolas Raskin bij Rangers. De ...

66
66
Zorgwekkend beeld bij Dender: eerste update bekend

Voor Dender is het een moeilijk seizoen. Het zag plots trainer Vincent Euvrard vertrekken en staat ...

53
53
Lierse doet het Lisp daveren, Lommel krijgt tik van Genk

Op het Lisp heeft Lierse vanavond een verrassende, maar vooral deugddoende zege geboekt. De ...

24
24
Wils gaat door stof na bizarre persconferentie

Antwerp beleeft niet zijn beste periode, want het blikt terug op een nul op zes in de competitie. ...

60
60
Duitse ex-topverdediger kondigt afscheid aan

De transferzomer is voorbij, maar er zijn heel wat spelers die nog geen onderdak gevonden hebben. ...

27
27
Rode Duivels en transfer: De Cat spreekt heldere taal

Het is voor Anderlecht een vervelend seizoensbegin geweest. Het werd snel Europees uitgeschakeld, ...

204
204
Genk bezorgt fans geweldig nieuws voor Europese matchen

Terwijl Union en Club Brugge deze week Europese triomfen beleefden, leed Genk woensdag een pijnlijke ...

98
98
Opmerkelijke wissel bij KV Mechelen: Vanderbiest ongenadig

KV Mechelen krijgt zondag het bezoek van Cercle Brugge en hoopt met nieuwe winst de aansluiting met ...

114
114
Pocognoli stuurt stevige waarschuwing na CL-triomf

Union wist deze week nog maar eens te verbazen door bij zijn debuut in de Champions League meteen ...

57
57
Rampscenario Mignolet: doelman zeer lang buiten strijd

Club Brugge opende donderdag een nieuwe campagne in de Champions League met een klinkende 4-1 zege ...

531
531
Frustratie bij Hayen: dit gaat helemaal mis bij Club

Club Brugge is in Europa vooralsnog indrukwekkend. Vraag dat maar aan RB Salzburg, Rangers FC en AS ...

227
227
Vanhoutte geeft dé reden voor vertrek bij Union SG

Bij Union SG zagen ze héél veel spelers vertrekken afgelopen zomer. Charles Vanhoutte ...

120
120
Fink spaart sterkhouders: Genk gehavend versus Union?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de pijnlijke nederlaag tegen Charleroi, want zondag ...

285
285
Hasi verschaft verrassende update uit ziekenboeg RSCA

De topmatchen volgen mekaar snel op voor RSC Anderlecht. Na de één op zes tegen Union ...

275
275
Champions League TOTW: één Belgische vertegenwoordiger

De eerste speelronde in de League Phase van de Champions League zit erop, en dus is het tijd voor ...

104
104
'Verbeke haalt gram: jackpot wenkt voor Anderlecht'

RSC Anderlecht krijgt zaterdag Antwerp over de vloer. Besnik Hasi kan dan terug rekenen op Nilson ...

355
355
Antwerp incasseert uppercut: sterkhouder in de lappenmand

Antwerp schoot aanvankelijk nog degelijk uit de startblokken, maar na een nul op zes gaan de ...

184
184
Spioneert Coucke bij Club Brugge? Mysterie aan de kust

Marc Coucke was de laatste weken omnipresent in de media. Veel mensen spraken van een soort ...

780
780
Mokerslag voor Mignolet: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge opende donderdag een nieuwe campagne in de Champions League met een klinkende 4-1 zege ...

503
503
'Renard hakt knoop door: Anderlecht dumpt meubelstuk'

RSC Anderlecht heeft een woelige zomermercato achter de rug, waarin Olivier Renard niet alle ...

708
708

Meer sportnieuws