Ex-Rode Duivel: "Ik sprak met Standard en AA Gent"

door
Ex-Rode Duivel:

Standard en AA Gent openen vrijdag de Jupiler Pro League. De twee topclubs staan voor een seizoen waarin ze in de competitie beter moeten presteren dan vorig seizoen. Beiden probeerden de afgelopen weken een ervaren ex-Rode Duivel aan te trekken.


Christophe Lepoint kon bij de beloftenploegen van Standard en AA Gent aan de slag. Beide clubs probeerden hem als ervaren speler vast te leggen, dat verklapt hij aan La Capitale. "Op het einde van het vorige seizoen werd het eerste contact gelegd met AA Gent. Ik moest eigenlijk de ervaren pion worden bij de U23. Ik ging naar Gent, ik slaagde voor de medische keuringen en alles leek in orde. Toen belde Standard me. Ik antwoordde niet meteen omdat ik naar een bruiloft in Frankrijk ging. Ik wilde mezelf wat tijd geven om na te denken", zei hij.

JPL

Plots kwam Seraing op de proppen. Hij mocht er meetrainen en kreeg er een contract aangeboden. De mogelijkheid om op zijn 37ste weer in de Jupiler Pro League te spelen kon hij niet laten liggen. Hij nam meteen contact op met Standard en AA Gent, waar ze begrip toonden voor zijn keuze. Lepoint, die twee keer Rode Duivel was, kende al een mooie carrière. Hij speelde voor 1860 München, Willem II, Gençlerbirligi, Tubeke, Moeskroen, AA Gent, Waasland-Beveren, KV Kortrijk, Charlton, Zulte Waregem en Moeskroen.

Standard haalde na de 'njet' van Lepoint Frederic Duplus als ervaren speler voor de beloften. Bij AA Gent zoeken ze naar een andere piste.

LEES OOK: De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

Maakte hij de goede keuze?

Meest recent

'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

113
113
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

27
27
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

34
34
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

240
240
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

63
63
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

66
66
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

17
17
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

467
467
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

73
73
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

412
412
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

46
46
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

902
902
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

111
111
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

124
124
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

375
375
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

197
197
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

714
714
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

66
66
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

59
59
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

59
59
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

370
370
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

188
188
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

473
473
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

234
234
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

293
293

Meer sportnieuws