'Club Brugge grijpt naast aanvallend toptalent'

230 stemmen
'Club Brugge grijpt naast aanvallend toptalent'

Club Brugge haalde deze zomer met Ferran Jutgla en Cyle Larin al twee nieuwe spitsen, maar wil nog minstens een derde aanvaller binnenhalen gezien de vele (nakende) vertrekkers. Die zoektocht loopt echter niet helemaal zoals verhoopt. Een deal met Benik Afobe sprong op het laatste moment nog af, terwijl Andy Carroll en Vedat Muriqi doorgestuurd werden na tegenvallende fysieke testen. Ook in een aantal andere dossiers bleef Blauw-Zwart met lege handen achter.


Zo zag Evann Guessand een transfer naar Club niet zitten en nu mag de landskampioen nog een andere naam van zijn lijstje schrappen. Le Parisien bevestigt dat Club een voorstel deed aan Wilson Odobert, een 17-jarige aanvaller die furore maakt bij de jeugd van Paris Saint-Germain. Het talent scoorde afgelopen seizoen drie keer in vijf wedstrijden en is ook Frans jeugdinternational.

Odobert was voor een prikje op te halen omdat zijn jeugdcontract bij PSG deze zomer afliep, waardoor er enkel een opleidingsvergoeding betaald zou moeten worden. Ook AS Roma en Borussia Mönchengladbach wilden daarvan profiteren, maar vissen net als Club achter het net. De tiener wil immers liefst in Frankrijk blijven en staat op het punt om zijn eerste profcontract te tekenen bij Troyes.

CITY
Die club geeft Odobert het voordeel dat hij meteen bij de A-kern mag aansluiten, terwijl er bij PSG niet meer inzat dan nog een extra seizoen bij de U19. Bovendien kan hij via Troyes ook makkelijk een stap hogerop zetten als hij het goed doet, want Troyes maakt sinds enkele jaren deel uit van de City Football Group. Manchester City zal zijn ontwikkeling dus ongetwijfeld in de gaten houden.

LEES OOK: 'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Had hij een onmiddellijke versterking voor Club kunnen zijn?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

27
27
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

62
62
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

14
14
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

117
117
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

114
114
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

23
23
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

110
110
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

199
199
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

54
54
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

178
178
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

37
37
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

186
186
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

263
263
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

104
104
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

409
409
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

571
571
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

148
148
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

226
226
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

305
305
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

298
298
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

578
578
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws