'Club Brugge vangt alweer bot bij aanvaller'

door
'Club Brugge vangt alweer bot bij aanvaller'

Club Brugge heeft deze zomer met Ferran Jutgla en Cyle Larin al twee nieuwe aanvallers aan boord gehaald, maar daarmee is de landskampioen duidelijk nog niet voldaan. Het aast op nog een derde nieuwe spits en leek zich deze week voor een recordbedrag te gaan versterken met Vedat Muriqi, maar die transfer sprong op het laatste moment nog af. De zoektocht wordt dus verder gezet.


Daarbij aarzelt Club niet en ze probeerden meteen om een oud doelwit naar Jan Breydel te halen. Journalist Santi Aouna meldt immers dat Club de voorbije uren een poging ondernomen heeft om Evann Guessand van Nice te huren. De 21-jarige spits werd in het voorbije jaar wel vaker aan Blauw-Zwart gelinkt, maar zou het aanbod afgewezen hebben.

Ook bij Anderlecht viel de naam van Guessand al vaak toen Vincent Kompany nog trainer was en nu zou hij de Fransman ook naar Burnley hebben willen halen, maar ook hij kreeg nul op het rekest. Daarnaast vangt ook Stade Brest nog bot, want Guessand heeft zijn zinnen op een andere club gezet.

EUROPA IN
De aanvaller zou ervoor kiezen om op huurbasis naar FC Nantes te trekken. De Bretoenen wonnen vorig seizoen verrassend de Coupe de France en mogen daardoor straks de Europa League in. Guessand lijkt dat dus een betere optie te vinden dan de Jupiler Pro League en Champions League met Club Brugge. Dat moet zo dus weer naar een nieuw doelwit overschakelen.


LEES OOK: 'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Jammer voor Club?

Meest recent

'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

39
39
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

88
88
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

68
68
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

446
446
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

213
213
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

128
128
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

86
86
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

132
132
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

153
153
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

189
189
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

200
200
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

156
156
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

636
636
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

324
324
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

28
28
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

101
101
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

194
194
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

158
158
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

110
110
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

595
595
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

449
449
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

101
101
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

1156
1156
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

149
149

Meer sportnieuws