'De Winter kent club voor volgend seizoen'

door
'De Winter kent club voor volgend seizoen'

Vorig seizoen maakte Koni De Winter zijn debuut in de hoofdmacht van Juventus, waardoor hij na Daouda Peeters de tweede Belg ooit bij de Oude Dame werd. De jonge verdediger kreeg speeltijd in de Champions League-wedstrijden tegen Chelsea en Malmö, maar daarna werd het weer stil rond hem. In Turijn geloven ze wel sterk in de Jonge Duivel en dat blijkt nu ook.


Het was al een tijdje duidelijk dat De Winter deze zomer Juventus tijdelijk zou verlaten, zodat hij bij een andere club in de Serie A ervaring kan opdoen. Maar eerst heeft de 20-jarige nog zijn handtekening gezet onder een nieuwe overeenkomst bij de Italiaanse grootmacht. Hij verlengde met twee jaar en blijft daardoor tot 2026 aan Juventus verbonden.

Nu is het enkel nog wachten tot ook zijn uitleenbeurt ook officieel aangekondigd wordt. Zijn volgende bestemming is echter wel al bekend, want zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad weten dat De Winter komend seizoen voor Empoli zal spelen. Zij mogen onze landgenoot voor een seizoen huren zonder aankoopoptie.

NUMMER VEERTIEN
Empoli eindigde vorig seizoen als veertiende in de Serie A en bewees een uitstekende kweekvijver voor jong talent te zijn. Zo mocht bijvoorbeeld de 19-jarige Samuele Ricci in juni debuteren bij de Italiaanse nationale ploeg en versierde Kristjan Asllani (20) deze zomer nog een transfer naar Internazionale. De Winter lijkt er dus goed te zitten om definitief door te breken op het hoogste niveau.


LEES OOK: 'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

Zal De Winter helemaal doorbreken bij Juventus?

Meest recent

'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

26
26
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

230
230
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

81
81
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

15
15
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

279
279
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

86
86
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

161
161
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

281
281
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

578
578
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

786
786
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

166
166
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

46
46
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

120
120
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

144
144
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

171
171
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

113
113
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

92
92
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

245
245
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

284
284
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

122
122
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

174
174
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

404
404
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

344
344
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

123
123
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

183
183

Meer sportnieuws