'Mazzu slikt flinke tegenvaller voor competitiestart'

door
'Mazzu slikt flinke tegenvaller voor competitiestart'

Ook voor RSC Anderlecht komt de start van het nieuwe seizoen steeds dichterbij. Nieuwe coach Felice Mazzu heeft nog een tweetal weken om zijn ploeg klaar te stomen voor de competitieopener op eigen veld tegen KV Oostende. Maar dan zal hij mogelijk een belangrijke kracht moeten missen.


Paars-Wit oefent zaterdag in twee wedstrijden tegen FC Nordsjaelland. Aanstaande dinsdag wordt de zomerstage dan weer afgesloten met een vriendschappelijk duel tegen Helmond Sport. En volgend weekend wordt dan weer een punt gezet achter de voorbereiding met een galawedstrijd tegen Olympique Lyon. De tijd begint dus stilaan te dringen.

Ondertussen wordt de kans met de dag groter dat RSCA het nieuwe seizoen zal moeten aanvatten zonder één van de vaste smaakmakers. Volgens La Dernière Heure komt de competitiestart van Sergio Gomez immers in het gevaar. De Spanjaard moet de vaste kracht op de linkerflank worden, maar kwam tijdens de voorbereiding nog geen minuut in actie wegens pubalgie.

EUROPESE VOORRONDES
Gomez trainde zelfs nog niet mee met de rest van de groep. De medische staf zou hem nu willen klaarstomen voor de start van de Europese voorrondes van begin augustus. Om hem tot die tijd te vervangen lijkt Bogdan Mykhaylichenko de meest logische optie. Al experimenteerde Mazzu in zijn 3-5-2-systeem ook al met Francis Amuzu vanaf de linkerflank.

LEES OOK: Standard knalt PO1 binnen ondanks late Brugse stormprik

Anderlecht moet nog een doublure halen voor Gomez ...

Meest recent

Rode Duivels kennen WK-schema: dit zijn de data en uren

De Rode Duivels weten sinds vrijdag dat ze op het WK 2026 aan de bak moeten tegen Iran, Egypte en ...

65
65
PSV blijft met volgende zege doorrazen in Eredivisie

Wie stopt PSV in de Eredivisie? De Eindhovenaren zijn bezig aan een straf seizoen, zowel in ...

9
9
Lierse blijft imponeren en zet indrukwekkende remonte voort

Lierse SK heeft zaterdag een derde opeenvolgende overwinning geboekt. In eigen huis klopten de ...

9
9
Standard knalt PO1 binnen ondanks late Brugse stormprik

Standard heeft op het veld van Cercle Brugge een knappe en bijzonder efficiënte zege geboekt. ...

45
45
Manchester City gooit titelstrijd weer helemaal open

In de Premier League hoopte Manchester City om 16u te profiteren van de nederlaag van Arsenal. Ze ...

13
13
Weergaloze Kane laat Kompany alwéér juichen

In de Bundesliga stond er om 15u30 de topper tussen VfB Stuttgart en Bayern München op het ...

44
44
Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

31
31
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

85
85
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

51
51
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

159
159
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

176
176
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

71
71
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

105
105
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

94
94
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

75
75
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

193
193
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

170
170
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

248
248
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

410
410
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

134
134
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

243
243
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

211
211
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

165
165
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

561
561
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

294
294

Meer sportnieuws