Overmars voorspelt vuurwerk: "Jullie mogen nog wat verwachten"

Overmars voorspelt vuurwerk:

Bij Royal Antwerp FC heeft technisch directeur Marc Overmars al de nodige namen (Mark van Bommel en Vincent Janssen) naar Antwerpen kunnen halen. De komende dagen en weken volgen er nog meer spelers. Overmars gaf een stand van zaken.


"Ik heb het uitstekend naar mijn zin. Ik heb in die vier maanden veel trainingen gekeken, spelers bekeken en ook de jeugdspelers aan het werk gezien. Het is ook belangrijk voor Antwerp dat we de jeugd een kans geven. Daar willen we de komende jaren flink werk van gaan maken", vertelt Overmars op de officiële kanalen van de Great Old.

TRANSFERS

"Ik denk dat we best achter lopen op Club Brugge die structureel Champions League spelen de afgelopen jaren. Zij gaan nog grote uitgaande transfers realiseren deze zomer, dus ja, die zijn ons nog voor. Het is aan ons om elk jaar stapjes te zetten. Wat we nog gaan doen op de transfermarkt? We werken liever met een iets kleinere selectie met meer kwaliteit. Jullie mogen nog wat verwachten de komende periode, want we zijn er nog niet. Daar moeten we ook een beetje geduld mee hebben, want niet iedereen wil altijd naar Antwerp komen. Maar ik ben er van overtuigd dat er een team zal staan dat bovenin kan meedraaien", vertelde Overmars.

De club wil dolgraag Toby Alderweireld zo snel mogelijk vastleggen en daarnaast is Antwerp ook nog zeker op zoek naar een linksachter (Omar Richards?) en een nieuwe middenvelder. Voor die laatste positie dacht het aan Guus Til, maar die trok naar PSV.

 

Maak je eigen persoonlijke weddenschap met betbuilder

POLL: Gaat Antwerp nog zwaar uithalen?

Meer over

Meer sportnieuws

Laatste voetbalnieuws

Losada komt met verrassend transfernieuws over Anderlecht
Losada komt met verrassend transfernieuws over Anderlecht

Hernan Losada is sinds enkele weken aan de slag als coach van Montréal Impact. De Argentijn was ...

40
40
Openda geeft Tedesco tip: "Zijn complementair"
Openda geeft Tedesco tip: "Zijn complementair"

België gaat een nieuw tijdperk in en heel wat jongere spelers dromen van speelkansen. Eén van hen ...

23
23
‘AA Gent huilt: Gift Orban naar Europese top’
‘AA Gent huilt: Gift Orban naar Europese top’

KAA Gent wist tijdens de voorbije wintermercato een gouden zaak te doen. Zo legden de Buffalo's een ...

118
118
RSCA-fans hebben gekozen: dit is de vervanger van Verschaeren
RSCA-fans hebben gekozen: dit is de vervanger van Verschaeren

Brian Riemer kreeg de afgelopen dagen slecht nieuws te verwerken. Yari Verschaeren is negen maanden ...

137
137
Dwomoh neemt nu al afscheid van KV Oostende
Dwomoh neemt nu al afscheid van KV Oostende

Pierre Dwomoh kent een rotseizoen. De 18-jarige middenvelder zal dit seizoen snel achter zich willen ...

92
92
Dreyer ziet groot verschil tussen Belgische en Deense competitie
Dreyer ziet groot verschil tussen Belgische en Deense competitie

Anders Dreyer is een van de beste winteraanwinsten in de Jupiler Pro League. De Deen is héél ...

83
83
Toptransfer op komst voor Bornauw?
Toptransfer op komst voor Bornauw?

Sebastiaan Bornauw werd door Domenic Tedesco bij de selectie gehaald. De Rode Duivel hoopt dat hij ...

93
93
Leekens tipt Tedesco: "Hij moet hem oproepen"
Leekens tipt Tedesco: "Hij moet hem oproepen"

Georges Leekens was in het verleden bondscoach bij de Rode Duivels. Hij kijkt met grote ...

228
228
<strong>Tedesco maakt korte metten met ‘Belgische legende’</strong>
Tedesco maakt korte metten met ‘Belgische legende’

Domenico Tedesco moet zijn eerste wedstrijd nog coachen bij de Rode Duivels, maar het is duidelijk ...

365
365
'PSG gaat voor CL-glorie met smaakmaker City'
'PSG gaat voor CL-glorie met smaakmaker City'

Paris Saint-Germain zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen en werd gewipt door Bayern ...

68
68
De Bruyne tipt nieuwe naam in basiself Duivels
De Bruyne tipt nieuwe naam in basiself Duivels

Enkele maanden na het international-pensioen van Eden Hazard, hebben de Rode Duivels een nieuwe ...

369
369
'Barcelona biedt spotprijs voor Rode Duivel'
'Barcelona biedt spotprijs voor Rode Duivel'

Na de overwinning in El Clasico ligt de Spaanse titel binnen handbereik voor FC Barcelona. Maar de ...

215
215
Deschacht vreest voor 'ramp' bij Anderlecht
Deschacht vreest voor 'ramp' bij Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt dan toch op weg om zich te plaatsen voor de Europe Play-Offs. De Brusselaars ...

451
451
'Overnamegesprekken KVO: vraagprijs bekend'
'Overnamegesprekken KVO: vraagprijs bekend'

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus wordt het ...

271
271
Vormer goud waard voor Club: "Had veel aan hem"
Vormer goud waard voor Club: "Had veel aan hem"

Om te kunnen scoren op drie fronten, lanceerde Club Brugge afgelopen zomer een heus ...

408
408