'KV Oostende krijgt bod op smaakmaker'

door
'KV Oostende krijgt bod op smaakmaker'

KV Oostende zag het voorbije jaar al heel wat kwaliteit vertrekken. Vorige zomer verloor het zowat elke sterkhouder van de ploeg die knap vijfde werd: Andrew Hjulsager, Fashion Sakala, Jelle Bataille, Jack Hendry, Arthur Theate... In januari kwam daar nog het vertrek van succestrainer Alexander Blessin naar Genoa bij. Deze zomer was het de bedoeling om Makhtar Gueye te gelde te maken, maar mogelijk vertrekt in zijn plaats een andere spits.


Ook voor Thierry Ambrose lijkt er namelijk de nodige interesse te heersen. De 25-jarige Fransman werd vorige zomer voor 500.000 euro overgenomen van FC Metz, waar hij met amper één goal in 44 wedstrijden geen potten had kunnen breken. Eerder was hij niet doorgebroken bij Manchester City en waren uitleenbeurten aan NAC Breda en RC Lens met wisselend succes verlopen.

Dan liep het in Oostende al een pak beter, want Ambrose was er goed voor zeven goals en drie assists in 33 wedstrijden. Die kunnen hem nu dus een transfer opleveren. Volgens MSV Foot heeft KVO zelfs al een bod binnengekregen, afkomstig van het Turkse Kasimpasa. Dat is nog op zoek naar een vervanger voor Jackson Muleka, die vorig seizoen furore maakte als huurling van Standard en nu naar Burnley lijkt te verkassen.

GEEN TREK
De slaagkansen van Kasimpasa lijken echter zeer klein, want de speler zou zelf geen trek hebben in een transfer naar Turkije. Voorlopig lijkt hij dus gewoon aan de kust te blijven. Daar beschikt Ambrose nog over een contract tot 2024, met optie op een extra jaar.


Moet KVO hem deze zomer te gelde maken?

Meest recent

'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

11
11
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

17
17
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

215
215
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

118
118
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

222
222
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

46
46
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

128
128
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

52
52
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

136
136
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

135
135
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

205
205
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

186
186
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

336
336
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

170
170
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

164
164
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

230
230
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

334
334
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

170
170
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

116
116
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

423
423
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

241
241
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

538
538
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

89
89
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

94
94
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

60
60

Meer sportnieuws