'KV Oostende krijgt bod op smaakmaker'

door
'KV Oostende krijgt bod op smaakmaker'

KV Oostende zag het voorbije jaar al heel wat kwaliteit vertrekken. Vorige zomer verloor het zowat elke sterkhouder van de ploeg die knap vijfde werd: Andrew Hjulsager, Fashion Sakala, Jelle Bataille, Jack Hendry, Arthur Theate... In januari kwam daar nog het vertrek van succestrainer Alexander Blessin naar Genoa bij. Deze zomer was het de bedoeling om Makhtar Gueye te gelde te maken, maar mogelijk vertrekt in zijn plaats een andere spits.


Ook voor Thierry Ambrose lijkt er namelijk de nodige interesse te heersen. De 25-jarige Fransman werd vorige zomer voor 500.000 euro overgenomen van FC Metz, waar hij met amper één goal in 44 wedstrijden geen potten had kunnen breken. Eerder was hij niet doorgebroken bij Manchester City en waren uitleenbeurten aan NAC Breda en RC Lens met wisselend succes verlopen.

Dan liep het in Oostende al een pak beter, want Ambrose was er goed voor zeven goals en drie assists in 33 wedstrijden. Die kunnen hem nu dus een transfer opleveren. Volgens MSV Foot heeft KVO zelfs al een bod binnengekregen, afkomstig van het Turkse Kasimpasa. Dat is nog op zoek naar een vervanger voor Jackson Muleka, die vorig seizoen furore maakte als huurling van Standard en nu naar Burnley lijkt te verkassen.

GEEN TREK
De slaagkansen van Kasimpasa lijken echter zeer klein, want de speler zou zelf geen trek hebben in een transfer naar Turkije. Voorlopig lijkt hij dus gewoon aan de kust te blijven. Daar beschikt Ambrose nog over een contract tot 2024, met optie op een extra jaar.


POLL: Moet KVO hem deze zomer te gelde maken?

Meest recent

'Vuurwerk in Madrid: drukste transferzomer van decennium'

Het begint er meer en meer op te lijken dat Real Madrid ook naast de Spaanse landstitel zal grijpen. ...

9
9
TU: 'Anderlecht nadert JPL-smaakmaker, één club pusht voor De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

116
116
Anderlecht-flop? Dendoncker slaat ongenadig terug

Leander Dendoncker kwam vorige zomer terug naar RSC Anderlecht. De verwachtingen waren erg hoog, ...

78
78
Fans keihard: 'JPL-topclub ten dode opgeschreven'

De Champions Play-Offs beginnen in een definitieve plooi te vallen. KRC Genk lijkt af te halen en de ...

264
264
Rondje amateur: Vannieuwkerke glorieert, bibberende traditieclub

Terwijl de titelstrijd in de Jupiler Pro League een echte nagelbijter belooft te worden, wachtte ...

39
39
Vanaken zet bekerfinale op scherp met sneer naar Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht staan om 18u00 lijnrecht tegenover elkaar in het Koning ...

258
258
Straffe top 10-lijst: toekomst in doel Rode Duivels verzekerd

De Rode Duivels zijn aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder bondscoach Rudi Garcia. De Fransman is ...

112
112
Bekerfinale met een schaduw: Anderlecht-fans eisen verandering

RSC Anderlecht bekampt vanavond in de finale van de Croky Cup Club Brugge. Paars-Wit en de ...

282
282
'Guardiola verbaast voetbalwereld met beslissing'

Pep Guardiola wordt gezien als één van de beste hoofdtrainers ooit. De Spanjaard heeft ...

140
140
“Dit verpestte alles” – Fink haalt snoeihard uit na nieuwe klap

Thorsten Fink kwam vlak voor de Play-Offs met een open brief over de Belgische scheidsrechters. De ...

719
719
Dendoncker doorbreekt stilte: "Ik wil me weer goed voelen"

Leander Dendoncker staat onder contract bij Aston Villa, maar dit seizoen speelt hij op huurbasis ...

175
175
PRACHTIGE beelden: Keizer Eric Gerets herovert Marseille

Eric Gerets is één van de beste trainers die ons land ooit gehad heeft. De Leeuw met ...

211
211
Toon is gezet: Club Brugge-fans belagen hotel Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht kijken elkaar vanavond in de ogen in het Koning Boudewijnstadion. De ...

860
860
"Kan je niet maken" - Carragher slaat keihard terug op De Bruyne

Kevin De Bruyne was weer belangrijk voor Manchester City, maar het staat al een tijdje vast dat de ...

223
223
Bekerfinale: Hayen wikt en weegt, grote verrassing Hasi

In de bekerfinale kijken RSC Anderlecht en Club Brugge elkaar in de ogen. Paars-Wit aast op een ...

393
393
Pocognoli gaat tekeer in kleedkamer ondanks winst Union SG

Union SG is nog steeds op titelkoers. Ook in het Dudenpark werd KRC Genk verslagen. Sebastien ...

512
512
'Club Brugge all the way met ‘verbluffende’ toptransfer'

Club Brugge volgt met grote belangstelling de indrukwekkende opmars van Aleksandar Stanković. De ...

376
376
Union beseft: "Voor de titel gaat het tussen ons en Club"

Het zou weleens eindelijk het jaar van Union kunnen worden. Nadat ze de voorbije drie seizoenen ...

335
335
B-ploeg Barça met schrik vrij, ook Inter wint zuinig

Het is dinsdag uitkijken naar de return tussen Inter en FC Barcelona in de halve finale van de ...

117
117
Union lijkt Genk uit titelrace te slaan en is weer leider

Na de recente zeven op negen in Genk en in het tweeluik tegen Club Brugge blijft Union op titelkoers ...

310
310

Meer sportnieuws