Westerlo haalt nieuwe aanvaller bij topclub

door
Westerlo haalt nieuwe aanvaller bij topclub

KVC Westerlo mag volgend seizoen opnieuw aan de slag op het hoogste Belgische niveau. De Kemphanen willen een goed figuur slaan in de JPL en zijn daarom bereid fors te investeren in de selectie. Nu halen ze een nieuwe spits naar Het Kuipje.


Voetbaljournalist Kersten Steurbaut meldde het al op Twitter dat Westerlo Dorgeles Nene (19) zou halen bij RB Salzburg, maar nu bevestigt ook de club dat nieuws. De Malinese aanvaller wordt voor één seizoen  gehuurd van de Oostenrijkse kampioen. Westerlo zorgt zo voor extra versterking in de aanval. "Wij heten Dorgeles Nene van harte welkom bij onze Kemphanen en wensen hem veel succes toe!", lezen we op de clubwebstek.

Nene werd in januari 2021 door Salzburg naar Oostenrijk gehaald. Het haalde hem toen weg bij Guidars FC, uit zijn thuisland Mali. Nene werd al snel gestald bij FC Liefering, de satellietclub van Salzburg. Daarna werd hij ook verhuurd aan SV Ried in de Oostenrijkse eerste klasse. Daar was Nene goed voor 2 goals en 3 assists in 17 duels. Nu wordt de jonge Malinees dus bij Westerlo gestald.

AANWINSTEN

Westerlo zit niet stil. De club haalde al Sinan Bolat binnen. De Turkse doelman maakte transfervrij de overstap van KAA Gent. Daarnaast haalde de Kempense ploeg ook al Ravil Tagir, Nick Gillekens en Bryan Reynolds. Het contract van smaakmaker Jan Bernat werd verlengd. Zo lijkt Westerlo stilaan klaar voor de strijd in de JPL.

LEES OOK: Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Zal Westerlo zich gemakkelijk redden?

Meest recent

Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

18
18
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

42
42
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

61
61
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

12
12
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

37
37
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

109
109
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

58
58
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

39
39
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

157
157
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

265
265
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

67
67
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

204
204
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

222
222
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

249
249
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

251
251
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

44
44
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

328
328
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

25
25
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

214
214
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

29
29
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

564
564
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

228
228
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

426
426
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

330
330
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

661
661

Meer sportnieuws