Westerlo haalt nieuwe aanvaller bij topclub

101 stemmen
Westerlo haalt nieuwe aanvaller bij topclub

KVC Westerlo mag volgend seizoen opnieuw aan de slag op het hoogste Belgische niveau. De Kemphanen willen een goed figuur slaan in de JPL en zijn daarom bereid fors te investeren in de selectie. Nu halen ze een nieuwe spits naar Het Kuipje.


Voetbaljournalist Kersten Steurbaut meldde het al op Twitter dat Westerlo Dorgeles Nene (19) zou halen bij RB Salzburg, maar nu bevestigt ook de club dat nieuws. De Malinese aanvaller wordt voor één seizoen  gehuurd van de Oostenrijkse kampioen. Westerlo zorgt zo voor extra versterking in de aanval. "Wij heten Dorgeles Nene van harte welkom bij onze Kemphanen en wensen hem veel succes toe!", lezen we op de clubwebstek.

Nene werd in januari 2021 door Salzburg naar Oostenrijk gehaald. Het haalde hem toen weg bij Guidars FC, uit zijn thuisland Mali. Nene werd al snel gestald bij FC Liefering, de satellietclub van Salzburg. Daarna werd hij ook verhuurd aan SV Ried in de Oostenrijkse eerste klasse. Daar was Nene goed voor 2 goals en 3 assists in 17 duels. Nu wordt de jonge Malinees dus bij Westerlo gestald.

AANWINSTEN

Westerlo zit niet stil. De club haalde al Sinan Bolat binnen. De Turkse doelman maakte transfervrij de overstap van KAA Gent. Daarnaast haalde de Kempense ploeg ook al Ravil Tagir, Nick Gillekens en Bryan Reynolds. Het contract van smaakmaker Jan Bernat werd verlengd. Zo lijkt Westerlo stilaan klaar voor de strijd in de JPL.

LEES OOK: KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Zal Westerlo zich gemakkelijk redden?

Meest recent

Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

0
0
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

12
12
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

60
60
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

47
47
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

229
229
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

166
166
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

40
40
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

392
392
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

157
157
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

466
466
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

59
59
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

111
111
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

47
47
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

360
360
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

699
699
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

531
531
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

155
155
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1141
1141
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

79
79
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

675
675
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

257
257
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

526
526
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

260
260
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

280
280

Meer sportnieuws