Westerlo haalt nieuwe aanvaller bij topclub

door
Westerlo haalt nieuwe aanvaller bij topclub

KVC Westerlo mag volgend seizoen opnieuw aan de slag op het hoogste Belgische niveau. De Kemphanen willen een goed figuur slaan in de JPL en zijn daarom bereid fors te investeren in de selectie. Nu halen ze een nieuwe spits naar Het Kuipje.


Voetbaljournalist Kersten Steurbaut meldde het al op Twitter dat Westerlo Dorgeles Nene (19) zou halen bij RB Salzburg, maar nu bevestigt ook de club dat nieuws. De Malinese aanvaller wordt voor één seizoen  gehuurd van de Oostenrijkse kampioen. Westerlo zorgt zo voor extra versterking in de aanval. "Wij heten Dorgeles Nene van harte welkom bij onze Kemphanen en wensen hem veel succes toe!", lezen we op de clubwebstek.

Nene werd in januari 2021 door Salzburg naar Oostenrijk gehaald. Het haalde hem toen weg bij Guidars FC, uit zijn thuisland Mali. Nene werd al snel gestald bij FC Liefering, de satellietclub van Salzburg. Daarna werd hij ook verhuurd aan SV Ried in de Oostenrijkse eerste klasse. Daar was Nene goed voor 2 goals en 3 assists in 17 duels. Nu wordt de jonge Malinees dus bij Westerlo gestald.

AANWINSTEN

Westerlo zit niet stil. De club haalde al Sinan Bolat binnen. De Turkse doelman maakte transfervrij de overstap van KAA Gent. Daarnaast haalde de Kempense ploeg ook al Ravil Tagir, Nick Gillekens en Bryan Reynolds. Het contract van smaakmaker Jan Bernat werd verlengd. Zo lijkt Westerlo stilaan klaar voor de strijd in de JPL.

LEES OOK: Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

Zal Westerlo zich gemakkelijk redden?

Meest recent

Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

52
52
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

35
35
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

48
48
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

172
172
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

308
308
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

133
133
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

91
91
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

342
342
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

417
417
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

96
96
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

67
67
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

253
253
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

495
495
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

239
239
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

415
415
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

216
216
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

163
163
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

236
236
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

420
420
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

157
157
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

646
646
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

241
241
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

197
197
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

188
188
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

406
406

Meer sportnieuws