'Verbeke polste deze week tevergeefs bij Standard'

door
'Verbeke polste deze week tevergeefs bij Standard'

RSC Anderlecht stelt vandaag Sebastiano Esposito voor als nieuwe aanvaller. Als het van Felice Mazzu afhangt, gaat RSCA nog een mobiele spits halen. Paars-Wit polste alvast naar één target.


La Dernière Heure weet dat CEO Peter Verbeke begin deze week informeerde bij Standard naar de transfervoorwaarden van Jackson Muleka, die in januari al op het verlanglijstje stond van Anderlecht. Vincent Kompany had hem toen graag bij de Brusselse club gezien. Verbeke kwam echter terug van een kale reis, want de Congolese aanvaller is te duur voor de Brusselaars. 

Burnley bood ondertussen al 3 miljoen euro plus bonussen voor Muleka, die Standard één van de komende dagen of weken gaat verlaten. Club Brugge zou ook interesse hebben en financieel is de komst van Muleka geen probleem voor hen. Blauw-Zwart moet naast Burnley echter ook afrekenen met de concurrentie van Galatasaray, Besiktas en Trabzonspor. Besiktas deed eerder deze week een huurvoorstel, maar dat werd door Standard weggelachen. Galatasaray zou momenteel de grootste kanshebber zijn en zij willen doorduwen voor de aanvaller, maar daar hebben ze met Michy Batshuayi nog een andere oude bekende van Standard in het vizier.

5 MILJOEN EURO?

Standard wil Muleka misschien ook wel houden, maar de speler wil het ijzer smeden wanneer het heet is na zijn geweldige maanden op huurbasis bij Kasimpasa. De Rouches hopen minstens 5 miljoen euro te vangen voor de snelle aanvaller, die wel geen jackpot zal opleveren. Standard moet immers 50% van de transfersom doorstorten aan zijn ex-club TP Mazembe, dat die deal met het vorige bestuur wist af te ronden.

LEES OOK: 'Genk vloekt luidop: Standard trekt stekker uit transfer'

Zal RSCA nog een spits aantrekken?

Meest recent

"Het einde" bij Tessa Wullaert: fans in totale verwarring

Met een carrière die bol staat van records, successen en onvermoeibare inzet, behoort Tessa ...

1
1
Vandenhaute verbaast: aandelen Anderlecht te koop?

In een bijzondere Raad van Bestuur werd Wouter Vandenhaute vrijdag uit zijn functie als voorzitter ...

161
161
'KV Mechelen legt pittige som op tafel voor aanwinst'

KV Mechelen zag Rob Schoofs naar Union SG vertrekken, maar Malinwa staat nog op het punt om toe te ...

295
295
Het echte probleem ligt bloot: Seys-dossier ontploft

Een lichte spierhinder, buiten de selectie gehouden, en nu is het ook zeker: Joaquin Seys haalt ...

210
210
Vandenbempt ziet Duivelse uitblinker: "Oogde scherp"

De Rode Duivels wonnen zeer makkelijk van Liechtenstein. De defensie van de Belgen werd niet getest, ...

55
55
Anderlecht-bom: "Kompany en Verschueren aanwezig!"

Er was gisteren een Raad van Bestuur bij RSC Anderlecht. Daar werd beslist dat Wouter Vandenhaute ...

1094
1094
'Last-minute transfer Club: persoonlijk akkoord gevonden'

Aanstaande maandag sluit de transfermarkt ook in België weer voor enkele maanden zijn deuren. ...

545
545
Mulder schiet wakker: "Híj́ is de volmaakte RSCA-voorzitter"

Nu het ontslag van Wouter Vandenhaute officieel is goedgekeurd, wordt het uitkijken naar wie de ...

455
455
Garcia schuift KDB opzij: schandaal of superplan?

Youri Tielemans kreeg de armband en bedankte de bondscoach voor deze eer: 23 seconden na rust een ...

286
286
El Ouahdi vertelt pakkende reden achter uitblijven transfer

De Jupiler Pro League zag in de zomermercato heel wat smaakmakers vertrekken, maar er bleven ook ...

237
237
'In extremis transferbommetje Trossard: 22 miljoen'

Naast België is de zomerse transferperiode momenteel in nog meer landen geopend. En dus komen ...

247
247
Schok in Belgisch voetbal: Mannaert naar Anderlecht?

Wouter Vandenhaute is nu ook officieel geen voorzitter meer van RSC Anderlecht. Vrijdag werd zijn ...

1680
1680
Garcia gooit basiself op de schop: drie wijzigingen

Slechts enkele dagen na de pandoering aan Liechtenstein, moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak ...

479
479
'Opluchting voor Genk: toch nog uitweg voor Zeqiri'

KRC Genk kan al bij al tevreden zijn over zijn mercato tot dusver. Het verloor wel enkele ...

347
347
Dankzij oude bekende: eerste Afrikaanse WK-deelnemer bekend

Binnen negen maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico al van start en dus raken ...

100
100
Overnamesoap Beerschot: aandeelhouders reageren

Beerschot heeft er alweer woelige jaren opzitten, maar mogelijk lonkt er een frisse start voor de ...

300
300
Frankrijk bibbert naar zege, Karetsas schittert opnieuw

Vrijdag stonden er opnieuw de nodige kwalificatiewedstrijden op het programma voor het WK van ...

145
145
Stevige waarschuwing voor Coucke: "Niet vergeten!"

Vrijdag kwam de officiële bevestiging van wat al enkele dagen bekend was: Wouter Vandenhaute is ...

378
378
Van Bommel hakt knoop door over Nederlands aanbod

Het is intussen al meer dan een jaar geleden dat Mark van Bommel afzwaaide bij Antwerp, waar hij ...

114
114
Bij Cercle verguisde Vromant vindt straffe uitdaging

Bij Cercle Brugge gooiden ze het deze zomer over een volledig nieuwe boeg. Na een rampzalig seizoen ...

150
150
Nieuwe domper bij Duivels: speler haakt af voor Kazachstan

Veel tijd om na te genieten van de ruime zege in Liechtenstein hebben de Rode Duivels niet, want ze ...

388
388
'Paniek bij Anderlecht: Stroeykens voor prikje weg'

Anderlecht incasseert de laatste tijd de ene na de andere mokerslag. De Europese uitschakeling tegen ...

1249
1249
Vermeeren in vrije val: pijnlijke oorzaak duikt op

Arthur Vermeeren maakte deze zomer nog maar eens een transfer. De 20-jarige middenvelder verruilde ...

501
501
OHL heeft volgende transferdeal met Union beet

Bij Union is het nog een onverwacht druk einde van de mercato geworden. De landskampioen zag toch ...

75
75
‘Deadlinebom: Anderlecht wil nog gigantische transfer forceren‘

Bij Anderlecht ging alle aandacht vrijdag uit naar de officiële bevestiging van het vertrek van ...

1113
1113

Meer sportnieuws