'Charleroi gaat aan de haal met ex-doelwit Anderlecht'

door
'Charleroi gaat aan de haal met ex-doelwit Anderlecht'

Sporting Charleroi is net zoals zowat alle JPL-clubs druk in de weer op de transfermarkt. De Carolo's kunnen voorin nog iets gebruiken. Ze zien Vakoun Bayo mogelijk afzwaaien richting het Engelse Watford. Charleroi denkt aan verschillende namen.


De Zebra's zouden volgens Het Nieuwsblad iets zien in Julien Ngoy. De aanvaller zal zijn contract bij Eupen niet verlengen en is dus transfervrij op te pikken. Er heerst wel concurrentie, want ook KV Mechelen lonkt naar Ngoy. Journalist Nicolo Shira laat dan weer de naam van Giacomo Vriono (23) vallen. De Albanese international staat nog tot midden 2024 onder contract bij Juventus, maar werd het afgelopen seizoen uitgeleend aan WSG Tirol.

Bij de Oostenrijkse club kwam hij tot 30 duels. Daarin trof hij 21 keer raak en gaf hij 5 assists. Fraaie cijfers. Volgens Transfermarkt moet de aanvaller momenteel 2,5 miljoen euro kosten. Die transfersom zou geen probleem mogen vormen voor Charleroi. Opmerkelijk: Vrioni werd in het verleden ook al gelinkt aan RSC Anderlecht. Van een transfer naar Brussel kwam nog niets in huis, al kan RSCA na het vertrek van Cristian Kouamé en Joshua Zirkzee wel versterking gebruiken voorin.

SAMPDORIA

Juventus haalde Vrioni in januari 2020 weg bij UC Sampdoria. De Oude Dame betaalde toen 3,9 miljoen voor zijn komst. In Turijn komt Vrioni voorlopig echter niet voor in de plannen. Hij speelde er nog maar twee duels voor de hoofdmacht. Scoren kon hij nog niet voor de eerste ploeg van Juve.

LEES OOK: 'Cercle Brugge en Charleroi passeren langs de kassa'

🔥 Wat iedereen nu leest

Marc Coucke na horroravond: 'Van Looy gooit ijs op het vuur'
Marc Coucke na horroravond: 'Van Looy gooit ijs op het vuur'
Scheiding Pep Guardiola escaleert plots flink
Scheiding Pep Guardiola escaleert plots flink

Wie heeft hem het meest nodig?

Meest recent

'KVM verliest smaakmaker: transfer Storm in stroomversnelling'

KV Mechelen boekte vrijdag een straffe stunt en won op eigen veld met 2-1 van Club Brugge. Nikola ...

5
5
Club begrijpt er niets van: Ordoñez ontploft

Joel Ordonez leek de volgende miljoenenklapper van Club Brugge te worden, met topclubs als Marseille ...

293
293
Napoli verliest opnieuw: oordeel over De Bruyne unaniem

Binnen een drietal weken trekt het nieuwe seizoen in de Serie A zich op gang. Titelverdediger SSC ...

49
49
Oud-ref velt oordeel: Antwerp bestolen op veld KRC Genk?

KRC Genk en Antwerp FC deelden zondagmiddag de punten na een behoorlijk aangename partij: 1-1. Op ...

168
168
'Climax eindelijk in zicht: totale ommezwaai rond Jashari'

Club Brugge begint woensdagavond in Salzburg aan zijn campagne in de voorrondes van de ...

488
488
'Netelige situatie Anderlecht: Dolberg in vieze papieren'

Na een degelijke eerste helft en een veel mindere tweede periode, won RSC Anderlecht zondag met 0-2 ...

227
227
Vrancken ziet probleem bij STVV: "Dat missen we nog"

Na twee speeldagen is Anderlecht het enige team dat nog met het maximum van de punten pronkt in de ...

64
64
'Club Brugge wil verrassen met komst Franse parel'

Club Brugge blikt terug op een pijnlijk weekend, want het ging vrijdagavond verassend met 2-1 ...

482
482
'Antwerp droomt: deal van 20 miljoen op komst'

Antwerp begon het seizoen met een twee op zes, maar na wedstrijden tegen Union en Genk is dat lang ...

213
213
Complete afgang OHL: "Ik ben beschaamd"

De tweede speeldag in de Jupiler Pro League kende meteen enkele opvallende resultaten. Zo haalde ...

118
118
'Genk heeft spraakmakende transfer helemaal beet'

Voor KRC Genk is het seizoen niet begonnen zoals gehoopt. Het verloor op de openingsspeeldag van ...

366
366
Pocognoli trekt straffe conclusie na demonstratie Union

Terwijl Club Brugge dit weekend zijn eerste nederlaag leed en ook Genk slechts één op ...

134
134
Bertaccini gelooft zijn ogen niet na droomdebuut

Anderlecht heeft zich zondag zo goed als mogelijk hersteld van de Europese mokerslag die het ...

582
582
'Bom in Manchester: 200 miljoen voor Vinícius'

De geruchtenmolen blijft deze zomer volop draaien rond Vinicius Junior. De Braziliaanse winger is ...

522
522
Charleroi raakt na Europees drama ook niet voorbij STVV

Charleroi beleefde donderdag een drama met de uitschakeling door Hammarby in de voorrondes van de ...

41
41
Scheiding Pep Guardiola escaleert plots flink

Pep Guardiola kende vorig jaar een horrorjaar. Op de werkvloer draaide het niet en Manchester City ...

98
98
Union SG maakt statement met knallende overwinning

In de Jupiler Pro League namen Union SG en OH Leuven het om 18u30 tegen elkaar. Vooral de ...

121
121
Anderlecht-fans roeren zich na zege: "Buiten!"

RSC Anderlecht won verdiend met 0-2 van een zeer pover Cercle Brugge. Een mooie zes op zes voor de ...

1381
1381
PSV pakt meteen prijs ondanks beresterke Belgen

In Nederland openden PSV en Go Ahead Eagles het seizoen met de Johan Cruijff Schaal. De kampioen ...

90
90
Ajax en Chelsea ronden absolute megatransfer af

Ajax heeft een broodnodige uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers maakten vandaag bekend dat ...

76
76
Zulte Waregem heeft broodnodige volgende aanwinst beet

Zulte Waregem is met een 1 op 6 aan het seizoen begonnen. Trainer Sven Vandenbroeck riep onlangs ...

118
118
Luuk De Jong stunt en heeft Europese toptransfer beet

Zeer verrassend transfernieuws. Luuk de Jong heeft een nieuwe club gevonden en de Nederlandse ...

77
77
KRC Genk ontdekt nieuwe smaakmaker: "Goed gevoel!"

Bij KRC Genk is Junya Ito onderweg als volgende transfer. De Limburgers bleven tot op heden vrij ...

380
380
Hasi geeft oorzaak voor instorting in de tweede helft

RSC Anderlecht won zondagnamiddag op het veld van Cercle Brugge (2-0) na een wedstrijd met twee ...

577
577
El Ouahdi doet straffe transferuitspraak: "99.9 procent zeker"

KRC Genk moet zondagmiddag vrede nemen met een 1-1-gelijkspel tegen Antwerp FC, maar telde toch ...

450
450

Meer sportnieuws