'KVM en Charleroi neus aan neus voor JPL-spits'

door
'KVM en Charleroi neus aan neus voor JPL-spits'

KV Mechelen draaide een goed seizoen. Onder ex-trainer Wouter Vrancken schopten de Maneblussers het tot in de Europe Play-offs. Daarin moesten ze uiteindelijk genoegen nemen met de vierde plek. Ondertussen vertrok Vrancken naar KRC Genk. Danny Buijs werd binnengehaald als vervanger. Ook in de selectie zijn er de nodige verschuivingen.


Zo vertrok Hugo Cuypers naar AA Gent. De aanvaller kende met 13 goals en 10 assists een uitstekend seizoen en besloot een stapje hogerop te zetten. Yonas Malede maakte dan weer de omgekeerde beweging. De Israëliër was nooit een basispion in de Ghelamco Arena en moest zich vaak tevreden stellen met invalbeurten. Bij KVM wil hij meer speelminuten krijgen. Mogelijk komt er nu een concurrent bij voor Malede.

Zo meldt Het laatste Nieuws dat de Kakkers op Julien Ngoy (24) azen. De aanvaller zal na 30 juni een vrije speler zijn, omdat hij zijn contract bij Eupen niet zal verlengen. Voor de Panda's kwam Ngoy 29 keer in actie het voorbije seizoen. Hij maakte 5 goals en gaf ook 3 assists. KVM krijgt wel af te rekenen met de nodige concurrentie. Zo zouden ook Sporting Charleroi en verschillende buitenlandse clubs lonken naar Ngoy.

STOKE

Ngoy is een jeugdproduct van onder meer RSC Anderlecht, Club Brugge en RWDM. Vanuit Brugge trok hij al op jonge leeftijd richting Stoke City. Daar speelde hij negen keer voor de hoofdmacht, maar werd hij ook twee keer uitgeleend. Hij werd gestald bij FC Walsall en Grasshoppers Zürich. Sinds augustus 2020 stond Ngoy op de loonlijst van Eupen. Nu zit zijn avontuur in de Oostkantons erop.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Wie haalt hem?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

0
0
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

2
2
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

31
31
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

64
64
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

74
74
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

65
65
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

108
108
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

210
210
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

16
16
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

360
360
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

677
677
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

134
134
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

21
21
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

85
85
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

88
88
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

110
110
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

466
466
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

276
276
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

133
133
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

115
115
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

432
432
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

614
614
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

329
329
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

143
143
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

110
110

Meer sportnieuws