'KVM en Charleroi neus aan neus voor JPL-spits'

door
'KVM en Charleroi neus aan neus voor JPL-spits'

KV Mechelen draaide een goed seizoen. Onder ex-trainer Wouter Vrancken schopten de Maneblussers het tot in de Europe Play-offs. Daarin moesten ze uiteindelijk genoegen nemen met de vierde plek. Ondertussen vertrok Vrancken naar KRC Genk. Danny Buijs werd binnengehaald als vervanger. Ook in de selectie zijn er de nodige verschuivingen.


Zo vertrok Hugo Cuypers naar AA Gent. De aanvaller kende met 13 goals en 10 assists een uitstekend seizoen en besloot een stapje hogerop te zetten. Yonas Malede maakte dan weer de omgekeerde beweging. De Israëliër was nooit een basispion in de Ghelamco Arena en moest zich vaak tevreden stellen met invalbeurten. Bij KVM wil hij meer speelminuten krijgen. Mogelijk komt er nu een concurrent bij voor Malede.

Zo meldt Het laatste Nieuws dat de Kakkers op Julien Ngoy (24) azen. De aanvaller zal na 30 juni een vrije speler zijn, omdat hij zijn contract bij Eupen niet zal verlengen. Voor de Panda's kwam Ngoy 29 keer in actie het voorbije seizoen. Hij maakte 5 goals en gaf ook 3 assists. KVM krijgt wel af te rekenen met de nodige concurrentie. Zo zouden ook Sporting Charleroi en verschillende buitenlandse clubs lonken naar Ngoy.

STOKE

Ngoy is een jeugdproduct van onder meer RSC Anderlecht, Club Brugge en RWDM. Vanuit Brugge trok hij al op jonge leeftijd richting Stoke City. Daar speelde hij negen keer voor de hoofdmacht, maar werd hij ook twee keer uitgeleend. Hij werd gestald bij FC Walsall en Grasshoppers Zürich. Sinds augustus 2020 stond Ngoy op de loonlijst van Eupen. Nu zit zijn avontuur in de Oostkantons erop.

LEES OOK: Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Wie haalt hem?

Meest recent

Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

7
7
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

102
102
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

59
59
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

24
24
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

90
90
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

66
66
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

49
49
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

289
289
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

49
49
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

97
97
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

44
44
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

119
119
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

121
121
Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Er is bij de Rode Duivels heel wat weelde op de flanken. Bondscoach Rudi Garcia koos in het voorbije ...

74
74
Albert tegen de stroom in: Lukaku beter thuis

Weldra mag Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bekend gaan maken. De Rode Duivels trekken ...

203
203
Kljestan onthult wat Anderlecht echt mist

Het blijven woelige tijden voor Anderlecht en dat doet pijn aan het hart voor heel wat oude bekenden ...

210
210
‘Titelstrijd Club Brugge overschaduwd door Leko-ruzie’

Bij Club Brugge staat alles op scherp. Ivan Leko bracht opnieuw vuur in de ploeg, maar tegelijk ...

595
595
'Hét geheim van successeizoen STVV onthuld'

STVV ging vorige week dan wel ietwat verrassend onderuit tegen Antwerp, maar de Kanaries blijven ...

103
103
‘Grote clash: Genk en AC Milan willen dezelfde speler’

KRC Genk staat voor cruciale weken. Het moet zijn zesde plaats in de Jupiler Pro League over de ...

170
170
Oude bekende van Anderlecht moet Marokko op WK leiden

Op 11 juni gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van start. Iets meer dan drie ...

42
42
Club Brugge vreest exodus: smaakmaker kondigt vertrek aan

Club Brugge belooft een hete transferzomer tegemoet te gaan. Het lijkt opnieuw de nodige smaakmakers ...

399
399
Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

198
198
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

107
107
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

83
83

Meer sportnieuws