'KVM en Charleroi neus aan neus voor JPL-spits'

door
'KVM en Charleroi neus aan neus voor JPL-spits'

KV Mechelen draaide een goed seizoen. Onder ex-trainer Wouter Vrancken schopten de Maneblussers het tot in de Europe Play-offs. Daarin moesten ze uiteindelijk genoegen nemen met de vierde plek. Ondertussen vertrok Vrancken naar KRC Genk. Danny Buijs werd binnengehaald als vervanger. Ook in de selectie zijn er de nodige verschuivingen.


Zo vertrok Hugo Cuypers naar AA Gent. De aanvaller kende met 13 goals en 10 assists een uitstekend seizoen en besloot een stapje hogerop te zetten. Yonas Malede maakte dan weer de omgekeerde beweging. De Israëliër was nooit een basispion in de Ghelamco Arena en moest zich vaak tevreden stellen met invalbeurten. Bij KVM wil hij meer speelminuten krijgen. Mogelijk komt er nu een concurrent bij voor Malede.

Zo meldt Het laatste Nieuws dat de Kakkers op Julien Ngoy (24) azen. De aanvaller zal na 30 juni een vrije speler zijn, omdat hij zijn contract bij Eupen niet zal verlengen. Voor de Panda's kwam Ngoy 29 keer in actie het voorbije seizoen. Hij maakte 5 goals en gaf ook 3 assists. KVM krijgt wel af te rekenen met de nodige concurrentie. Zo zouden ook Sporting Charleroi en verschillende buitenlandse clubs lonken naar Ngoy.

STOKE

Ngoy is een jeugdproduct van onder meer RSC Anderlecht, Club Brugge en RWDM. Vanuit Brugge trok hij al op jonge leeftijd richting Stoke City. Daar speelde hij negen keer voor de hoofdmacht, maar werd hij ook twee keer uitgeleend. Hij werd gestald bij FC Walsall en Grasshoppers Zürich. Sinds augustus 2020 stond Ngoy op de loonlijst van Eupen. Nu zit zijn avontuur in de Oostkantons erop.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Wie haalt hem?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club Brugge in topvorm: "Niet naar Union kijken"

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

18
18
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

30
30
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

46
46
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

171
171
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

35
35
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

103
103
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

241
241
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

236
236
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

116
116
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

189
189
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

106
106
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

133
133
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

69
69
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

155
155
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

37
37
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

70
70
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

230
230
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1353
1353
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

135
135
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

74
74
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

213
213
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

439
439
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

84
84
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

157
157
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

54
54

Meer sportnieuws