'KVM en Charleroi neus aan neus voor JPL-spits'

door
'KVM en Charleroi neus aan neus voor JPL-spits'

KV Mechelen draaide een goed seizoen. Onder ex-trainer Wouter Vrancken schopten de Maneblussers het tot in de Europe Play-offs. Daarin moesten ze uiteindelijk genoegen nemen met de vierde plek. Ondertussen vertrok Vrancken naar KRC Genk. Danny Buijs werd binnengehaald als vervanger. Ook in de selectie zijn er de nodige verschuivingen.


Zo vertrok Hugo Cuypers naar AA Gent. De aanvaller kende met 13 goals en 10 assists een uitstekend seizoen en besloot een stapje hogerop te zetten. Yonas Malede maakte dan weer de omgekeerde beweging. De Israëliër was nooit een basispion in de Ghelamco Arena en moest zich vaak tevreden stellen met invalbeurten. Bij KVM wil hij meer speelminuten krijgen. Mogelijk komt er nu een concurrent bij voor Malede.

Zo meldt Het laatste Nieuws dat de Kakkers op Julien Ngoy (24) azen. De aanvaller zal na 30 juni een vrije speler zijn, omdat hij zijn contract bij Eupen niet zal verlengen. Voor de Panda's kwam Ngoy 29 keer in actie het voorbije seizoen. Hij maakte 5 goals en gaf ook 3 assists. KVM krijgt wel af te rekenen met de nodige concurrentie. Zo zouden ook Sporting Charleroi en verschillende buitenlandse clubs lonken naar Ngoy.

STOKE

Ngoy is een jeugdproduct van onder meer RSC Anderlecht, Club Brugge en RWDM. Vanuit Brugge trok hij al op jonge leeftijd richting Stoke City. Daar speelde hij negen keer voor de hoofdmacht, maar werd hij ook twee keer uitgeleend. Hij werd gestald bij FC Walsall en Grasshoppers Zürich. Sinds augustus 2020 stond Ngoy op de loonlijst van Eupen. Nu zit zijn avontuur in de Oostkantons erop.

LEES OOK: Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Wie haalt hem?

Meest recent

Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

2
2
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

96
96
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

84
84
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

72
72
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

93
93
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

133
133
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

160
160
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

57
57
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

199
199
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

73
73
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

86
86
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

469
469
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

416
416
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

862
862
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

305
305
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

42
42
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

458
458
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

280
280
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1067
1067
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

354
354
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

404
404
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

222
222
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

111
111
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

678
678
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

278
278

Meer sportnieuws