'Dost zorgt voor enorme transferverrassing'

door
'Dost zorgt voor enorme transferverrassing'

Officieel is Bas Dost nog acht dagen lang speler van Club Brugge, maar de Nederlandse spits krijgt daarna geen nieuw contract en moest zich bij de start van de voorbereiding dan ook niet meer melden. Er kwam zo na anderhalf jaar een einde aan zijn passage in het Jan Breydelstadion, waarin Dost in 57 wedstrijden 24 keer wist te scoren.


Dat zijn geen verkeerde cijfers, zeker als je weet dat Dost afgelopen seizoen vooral vrede moest nemen met een rol als invaller. Op zijn 33ste weet hij de weg naar de goal dus nog steeds te vinden en dat maakt dat hij zeker niet hoeft te klagen over een gebrek aan interesse. De voorbije weken trok Feyenoord al aan zijn mouw, terwijl er ook interesse is uit Duitsland en van ex-club FC Emmen. Maar Dost lijkt een verrassende andere keuze te gaan maken.

Volgens VI zou het goed kunnen dat de toekomst van Dost bij FC Utrecht ligt. Die club zou de voorbije dagen in het grootste geheim er alles aan gedaan hebben om de voormalige Oranje-international te overtuigen en ze zouden ook een goede kans maken om daarin te slagen. Ze zouden in Dost de ideale targetspits zien en willen met een beweeglijke aanvaller rond hem op de top vijf mikken.

MET BOUSSAID?
Vorig seizoen eindigde Utrecht nog als zevende in de Eredivisie, om daarna in de play-offs voor een Europees ticket meteen onderuit te gaan tegen Vitesse. Dost zou er met Othmane Boussaid een Belg kunnen tegenkomen, al is het nog de vraag of de 22-jarige Jonge Duivel in de Domstad zal blijven. VI meldde eerder al dat er de nodige interesse is voor de flankspeler, onder meer van Cambuur.


Zou dat een mooie keuze zijn voor Dost?

Meest recent

Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

0
0
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

108
108
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

157
157
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

192
192
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

458
458
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

42
42
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

69
69
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

285
285
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

49
49
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

182
182
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

296
296
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

247
247
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

603
603
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

341
341
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

167
167
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

181
181
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

216
216
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

434
434
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

453
453
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

178
178
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

196
196
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

559
559
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

41
41
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

303
303
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

293
293

Meer sportnieuws