'Beerschot heeft volgende aanwinst voor peanuts beet'

door
'Beerschot heeft volgende aanwinst voor peanuts beet'

Bij Beerschot nemen ze komend seizoen in 1B een nieuwe start en daarbij wordt het geweer duidelijk van schouder veranderd. Het is opvallend dat tot dusver de Ratten exclusief jong en Belgisch inkopen, met de komst van Robbe Quirynen (20), Thibaud Verlinden (22) en Thibo Baeten (20). Dinsdag werd de vierde aanwinst binnengehaald en ook nummer vijf is al onderweg;


Dinsdagnamiddag kondigde Beerschot ook nog de komst van Bill Lathouwers aan. De 22-jarige doelman komt over van Waasland-Beveren, waar hij het voorbije anderhalf jaar derde keeper was. Hij heeft ook een verleden bij Antwerp en MVV. Op het Kiel is hij de vervanger van de gestopte Wouter Biebauw en moet hij straks de concurrentie aangaan met Mike Vanhamel en Antoine Lejoly.

Volgens Gazet van Antwerpen zal de volgende aankoop al woensdagvoormiddag voorgesteld worden. Het zou gaan om Mardochée Nzita, wiens naam al enkele weken op het Kiel rondging. De 22-jarige Congolese Belg is een jeugdproduct van Anderlecht, dat de voorbije jaren in Italië aan de slag was. Hij kwam er in de Serie B en C uit voor Perugia en Pescara.

PEULSCHIL
Van die laatste club neemt Beerschot hem nu voor een minimaal bedrag over. Ze zouden amper 100.000 euro moeten betalen, al krijgt Pescara wel tien procent van een eventuele doorverkoop en er komt nog 20.000 euro bij als Beerschot terug naar de Jupiler Pro League zou promoveren. Die cijfers worden ook bevestigd door Sacha Tavolierie, die eraan toevoegt dat er een driejarig contract klaarligt voor de speler.


Goede transfers van Beerschot?

Meest recent

Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

1
1
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

6
6
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

113
113
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

33
33
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

58
58
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

56
56
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

294
294
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

149
149
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

83
83
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

208
208
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

148
148
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

305
305
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

425
425
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

244
244
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

120
120
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

331
331
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

168
168
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

99
99
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

62
62
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

314
314
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

407
407
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

93
93
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

698
698
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

122
122
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

139
139

Meer sportnieuws