Antwerp sluit grote naam opnieuw in de armen

door
Antwerp sluit grote naam opnieuw in de armen

Antwerp eindigde vorig seizoen vierde in de Champions' Play-offs. Dat strookte niet met de torenhoge ambities van voorzitter Paul Gheysens, die al bakken geld in de club gepompt heeft. Om volgend seizoen beter te doen werd Mark van Bommel aan boord gehaald als trainer. De Nederlander kreeg met zijn landgenoot Vincent Janssen meteen een grote aanwinst cadeau van zijn baas. Nu krijgt Van Bommel nog meer goed nieuws.


Antwerp meldt op Twitter namelijk dat Viktor Fischer (27) opnieuw van de partij is op training. De Deen viel het afgelopen seizoen geblesseerd uit en werd in februari geopereerd aan de enkel. Daardoor was hij maandenlang out. Zijn laatste wedstrijd voor de Great Old dateert ondertussen alweer van 19 december. Toen speelde Antwerp 1-1 gelijk op het veld van KRC Genk. Fischer was in dat duel goed voor een assist.

Fischer was vorige zomer een van de grote aanwinsten op de Bosuil. De aanvaller kwam voor 1,5 miljoen euro over van FC Kopenhagen. In zijn eerste seizoen kwam de 21-voudig Deense international tot 23 optredens voor stamnummer één. Hij scoorde 3 keer en gaf 8 assists. Met de terugkeer van Fischer heeft Van Bommel er nu nog een extra optie bij voorin. Dat zal de concurrentie alleen maar ten goede komen.

BENSON

Antwerp lijkt ook afscheid te gaan nemen van een smaakmaker. Zo zou Manuel Benson (25) wel eens andere oorden kunnen gaan opzoeken. De kwieke dribbelaar zou volgens La Dernière Heure gewild zijn door Schalke 04, Olympique Marseille en Olympique Lyon. Benson heeft nog een contract van een jaar bij Antwerp, waardoor de club hem nu beter verkoopt als ze nog een transfersom wil vangen.

LEES OOK: 'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Zal Fischer in de basis staan onder Van Bommel?

Meest recent

Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

7
7
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

114
114
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

48
48
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

122
122
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

36
36
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

151
151
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

78
78
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

23
23
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

114
114
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

76
76
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

312
312
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

213
213
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

299
299
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

289
289
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

411
411
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

204
204
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

64
64
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

348
348
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

66
66
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

255
255
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

187
187
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

102
102
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

274
274
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

206
206

Meer sportnieuws