'Di Maria heeft laatste toptransfer beet'

door
'Di Maria heeft laatste toptransfer beet'

Veel jonge voetballers die jaloers zullen zijn op de carrière van Angel Di Maria. De Argentijn droeg het shirt van Benfica, Real Madrid, Manchester United en PSG. Het contract van de balkunstenaar bij PSG loopt af en hij lijkt nu naar een laatste mooie bestemming te verhuizen: Juventus Turijn. 

Juventus werd al lange tijd als favoriet beschouwd om de vleugelspeler te contracteren. Toch wordt de Oude Dame geconfronteerd met concurrentie van FC Barcelona. De Italiaanse club zou er echter in geslaagd zijn om de Argentijn te overtuigen om zich deze zomer in Piemonte te komen vestigen. 

Het is een recept dat de club uit Turijn al een tijdje toepast. Speuren naar transfervrije topspelers en hen vervolgens een vet bedrag aan tekengeld aanbieden. Bij Angel Di Maria lijkt het alvast te werken en ook Paul Pogba zou op dezelfde wijze worden overtuigd. 

JEUGDLIEFDE 
Volgens La Gazzetta dello Sport zou "El Fideo" maandag akkoord gaan met de Oude Dame. Het vernieuwde aanbod van de Italiaanse club, namelijk een eenjarig contract met een optioneel extra jaar. Di Maria eiste een contract van een jaar, om na het WK te kunnen aansluiten bij zijn jeugdliefde Rosario Central in Argentinië. Een te korte termijn voor de Bianconeri. Met een optie op een tweede seizoen laten beide partijen de deur open voor een iets langer avontuur. Naar verluidt zou het nieuws midden deze bevestigd worden als de medische testen zijn afgerond.

LEES OOK: Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Kan Juventus nog aanspraak maken om de Champions League te winnen?

Meest recent

Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

11
11
Paniek in amateur: 'Racisemerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

17
17
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

48
48
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

34
34
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

168
168
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

83
83
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

172
172
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

131
131
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

203
203
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

155
155
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

162
162
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

131
131
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

267
267
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

43
43
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

313
313
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

112
112
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

230
230
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

129
129
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

19
19
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

44
44
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

313
313
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

216
216
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

219
219
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

43
43

Meer sportnieuws