'Di Maria heeft laatste toptransfer beet'

door
'Di Maria heeft laatste toptransfer beet'

Veel jonge voetballers die jaloers zullen zijn op de carrière van Angel Di Maria. De Argentijn droeg het shirt van Benfica, Real Madrid, Manchester United en PSG. Het contract van de balkunstenaar bij PSG loopt af en hij lijkt nu naar een laatste mooie bestemming te verhuizen: Juventus Turijn. 

Juventus werd al lange tijd als favoriet beschouwd om de vleugelspeler te contracteren. Toch wordt de Oude Dame geconfronteerd met concurrentie van FC Barcelona. De Italiaanse club zou er echter in geslaagd zijn om de Argentijn te overtuigen om zich deze zomer in Piemonte te komen vestigen. 

Het is een recept dat de club uit Turijn al een tijdje toepast. Speuren naar transfervrije topspelers en hen vervolgens een vet bedrag aan tekengeld aanbieden. Bij Angel Di Maria lijkt het alvast te werken en ook Paul Pogba zou op dezelfde wijze worden overtuigd. 

JEUGDLIEFDE 
Volgens La Gazzetta dello Sport zou "El Fideo" maandag akkoord gaan met de Oude Dame. Het vernieuwde aanbod van de Italiaanse club, namelijk een eenjarig contract met een optioneel extra jaar. Di Maria eiste een contract van een jaar, om na het WK te kunnen aansluiten bij zijn jeugdliefde Rosario Central in Argentinië. Een te korte termijn voor de Bianconeri. Met een optie op een tweede seizoen laten beide partijen de deur open voor een iets langer avontuur. Naar verluidt zou het nieuws midden deze bevestigd worden als de medische testen zijn afgerond.

LEES OOK: Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

Kan Juventus nog aanspraak maken om de Champions League te winnen?

Meest recent

Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

30
30
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

12
12
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

51
51
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

122
122
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

143
143
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

97
97
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

50
50
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

35
35
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

150
150
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

64
64
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

207
207
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

152
152
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

236
236
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

149
149
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

240
240
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

155
155
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

486
486
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

393
393
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

24
24
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

879
879
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

74
74
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

185
185
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

160
160
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

378
378

Meer sportnieuws