'De Winter op weg naar andere Serie A-club'

door
'De Winter op weg naar andere Serie A-club'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over de opvolging in de verdediging van de Rode Duivels, waar Kompany en Vermaelen al gestopt zijn en ook Alderweireld en Vertonghen stilaan in de nadagen van hun carrière beland zijn. Eén van de meest veelbelovende opties voor de toekomst is Koni De Winter (19), die afgelopen seizoen zijn debuut in de hoofdmacht van Juventus maakte.


De jonge verdediger kreeg speelminuten in de Champions League-wedstrijden tegen Chelsea en Malmö, al verdween hij daarna onder meer door een blessure wel weer uit beeld. Desondanks staat zijn talent buiten kijf en lijken ze in Turijn hard in De Winter te geloven. Het voorbije jaar werd daarom al interesse van Club Brugge, Ajax en uit Engeland afgewezen.

Maar straks zou het wel kunnen dat De Winter uitgeleend wordt, zodat hij bij een ander team ervaring kan opdoen om daarna bij Juve de concurrentie aan te gaan. Hij kan alvast bij een andere club in de Serie A aan de slag, want La Repubblica meldt dat Sampdoria hem graag aan boord wil halen. De club uit Genua sloot het vorige seizoen af als dertiende in de eindklassering.

DRAGUSIN
Alleen zal Sampdoria dan wel Juventus moeten zien te overtuigen, want de Oude Dame zou toch terughoudend zijn om De Winter naar hen te sturen. Afgelopen seizoen huurde Sampdoria met Radu Dragusin immers al een verdediger van Juve, maar de jonge Roemeen kwam uiteindelijk amper aan de bak. In de winterstop werd hij daarom alweer weggehaald en naar Salernitana gestuurd.

LEES OOK: Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Zou een uitleenbeurt goed zijn voor De Winter?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

29
29
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

31
31
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

73
73
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

21
21
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

269
269
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

89
89
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

199
199
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

33
33
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

155
155
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

306
306
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

117
117
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

334
334
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

53
53
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

199
199
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

520
520
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1350
1350
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

131
131
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

506
506
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

496
496
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

361
361
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

291
291
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

411
411
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

531
531
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

78
78
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

322
322

Meer sportnieuws