'Juventus betaalt 40 miljoen voor 'superdefensie''

109 stemmen
'Juventus betaalt 40 miljoen voor 'superdefensie''

Juventus kende een tegenvallend seizoen in de Serie A. De Oude Dame eindigde pas als vierde, op ruime afstand van kampioen AC Milan. De club zag al verschillende verdedigende pionnen vertrekken. Giorgio Chiellini kiest voor een Amerikaans avontuur bij Los Angeles FC. Merih Demiral trekt dan weer naar reeksgenoot Atalanta voor 20 miljoen euro. Daarom wil Juve een nieuwe verdediger binnenhalen.


Volgens La Gazzetta dello Sport wil de club Khalidou Koulibaly (30) weghalen bij Napoli. Juve zou al in actie geschoten zijn om een 'superdefensie' op poten te zetten met daarin ook Matthijs de Ligt. Het geld van de verkoop van Demiral zou Juve dus al meteen kunnen investeren. Khoulibaly ligt nog tot midden 2023 vast bij Napoli, dat hem nu moet verkopen als het hem nog te gelde wil maken. Daarom zou 40 miljoen euro volgens de roze sportkrant moeten volstaan om Napoli aan de onderhandelingstafel te krijgen.

Koulibaly is al jarenlang een sterkhouder bij Napoli. De Senegalees speelde er al 317 duels, waarvan veel aan de zijde van onze landgenoot Dries Mertens. Op zijn Italiaanse palmares prijken één beker en één supercup. In het verleden toonde ook FC Barcelona al interesse in de verdediger. Xavi en co zouden echter nog andere pistes bewandelen.

GENK

Koulibaly kennen we natuurlijk nog allemaal van zijn passage bij KRC Genk. De Limburgers haalden hem in 2012 weg bij het Franse FC Metz. Bij Genk werd hij een onverzettelijke kracht in de achterste linie. Hij won één keer de beker in de Cegeka Arena. In 2014 ging hij voor iets meer dan 7,5 miljoen euro naar Napoli. 

LEES OOK: Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Zal Juve hem halen?

Meest recent

Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

38
38
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

28
28
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

212
212
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

455
455
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

177
177
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

231
231
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

70
70
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

709
709
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

418
418
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

126
126
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

396
396
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

465
465
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

68
68
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

95
95
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

172
172
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

51
51
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

452
452
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

447
447
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

241
241
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

154
154
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

69
69
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

581
581
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

130
130
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

144
144

Meer sportnieuws