'Juventus betaalt 40 miljoen voor 'superdefensie''

door
'Juventus betaalt 40 miljoen voor 'superdefensie''

Juventus kende een tegenvallend seizoen in de Serie A. De Oude Dame eindigde pas als vierde, op ruime afstand van kampioen AC Milan. De club zag al verschillende verdedigende pionnen vertrekken. Giorgio Chiellini kiest voor een Amerikaans avontuur bij Los Angeles FC. Merih Demiral trekt dan weer naar reeksgenoot Atalanta voor 20 miljoen euro. Daarom wil Juve een nieuwe verdediger binnenhalen.


Volgens La Gazzetta dello Sport wil de club Khalidou Koulibaly (30) weghalen bij Napoli. Juve zou al in actie geschoten zijn om een 'superdefensie' op poten te zetten met daarin ook Matthijs de Ligt. Het geld van de verkoop van Demiral zou Juve dus al meteen kunnen investeren. Khoulibaly ligt nog tot midden 2023 vast bij Napoli, dat hem nu moet verkopen als het hem nog te gelde wil maken. Daarom zou 40 miljoen euro volgens de roze sportkrant moeten volstaan om Napoli aan de onderhandelingstafel te krijgen.

Koulibaly is al jarenlang een sterkhouder bij Napoli. De Senegalees speelde er al 317 duels, waarvan veel aan de zijde van onze landgenoot Dries Mertens. Op zijn Italiaanse palmares prijken één beker en één supercup. In het verleden toonde ook FC Barcelona al interesse in de verdediger. Xavi en co zouden echter nog andere pistes bewandelen.

GENK

Koulibaly kennen we natuurlijk nog allemaal van zijn passage bij KRC Genk. De Limburgers haalden hem in 2012 weg bij het Franse FC Metz. Bij Genk werd hij een onverzettelijke kracht in de achterste linie. Hij won één keer de beker in de Cegeka Arena. In 2014 ging hij voor iets meer dan 7,5 miljoen euro naar Napoli. 

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

Zal Juve hem halen?

Meest recent

Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

7
7
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

114
114
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

48
48
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

122
122
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

36
36
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

151
151
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

78
78
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

23
23
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

114
114
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

76
76
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

312
312
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

213
213
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

299
299
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

289
289
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

411
411
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

204
204
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

64
64
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

348
348
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

66
66
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

255
255
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

187
187
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

102
102
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

274
274
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

206
206

Meer sportnieuws