'Juventus betaalt 40 miljoen voor 'superdefensie''

door
'Juventus betaalt 40 miljoen voor 'superdefensie''

Juventus kende een tegenvallend seizoen in de Serie A. De Oude Dame eindigde pas als vierde, op ruime afstand van kampioen AC Milan. De club zag al verschillende verdedigende pionnen vertrekken. Giorgio Chiellini kiest voor een Amerikaans avontuur bij Los Angeles FC. Merih Demiral trekt dan weer naar reeksgenoot Atalanta voor 20 miljoen euro. Daarom wil Juve een nieuwe verdediger binnenhalen.


Volgens La Gazzetta dello Sport wil de club Khalidou Koulibaly (30) weghalen bij Napoli. Juve zou al in actie geschoten zijn om een 'superdefensie' op poten te zetten met daarin ook Matthijs de Ligt. Het geld van de verkoop van Demiral zou Juve dus al meteen kunnen investeren. Khoulibaly ligt nog tot midden 2023 vast bij Napoli, dat hem nu moet verkopen als het hem nog te gelde wil maken. Daarom zou 40 miljoen euro volgens de roze sportkrant moeten volstaan om Napoli aan de onderhandelingstafel te krijgen.

Koulibaly is al jarenlang een sterkhouder bij Napoli. De Senegalees speelde er al 317 duels, waarvan veel aan de zijde van onze landgenoot Dries Mertens. Op zijn Italiaanse palmares prijken één beker en één supercup. In het verleden toonde ook FC Barcelona al interesse in de verdediger. Xavi en co zouden echter nog andere pistes bewandelen.

GENK

Koulibaly kennen we natuurlijk nog allemaal van zijn passage bij KRC Genk. De Limburgers haalden hem in 2012 weg bij het Franse FC Metz. Bij Genk werd hij een onverzettelijke kracht in de achterste linie. Hij won één keer de beker in de Cegeka Arena. In 2014 ging hij voor iets meer dan 7,5 miljoen euro naar Napoli. 

LEES OOK: Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

Zal Juve hem halen?

Meest recent

'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

2
2
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

46
46
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

61
61
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

42
42
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

249
249
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

40
40
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

160
160
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

91
91
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

50
50
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

173
173
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

36
36
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

217
217
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

184
184
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

33
33
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

355
355
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

119
119
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

56
56
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

89
89
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

57
57
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

288
288
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

414
414
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

91
91
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

505
505
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

143
143
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

720
720

Meer sportnieuws