'Juventus betaalt 40 miljoen voor 'superdefensie''

door
'Juventus betaalt 40 miljoen voor 'superdefensie''

Juventus kende een tegenvallend seizoen in de Serie A. De Oude Dame eindigde pas als vierde, op ruime afstand van kampioen AC Milan. De club zag al verschillende verdedigende pionnen vertrekken. Giorgio Chiellini kiest voor een Amerikaans avontuur bij Los Angeles FC. Merih Demiral trekt dan weer naar reeksgenoot Atalanta voor 20 miljoen euro. Daarom wil Juve een nieuwe verdediger binnenhalen.


Volgens La Gazzetta dello Sport wil de club Khalidou Koulibaly (30) weghalen bij Napoli. Juve zou al in actie geschoten zijn om een 'superdefensie' op poten te zetten met daarin ook Matthijs de Ligt. Het geld van de verkoop van Demiral zou Juve dus al meteen kunnen investeren. Khoulibaly ligt nog tot midden 2023 vast bij Napoli, dat hem nu moet verkopen als het hem nog te gelde wil maken. Daarom zou 40 miljoen euro volgens de roze sportkrant moeten volstaan om Napoli aan de onderhandelingstafel te krijgen.

Koulibaly is al jarenlang een sterkhouder bij Napoli. De Senegalees speelde er al 317 duels, waarvan veel aan de zijde van onze landgenoot Dries Mertens. Op zijn Italiaanse palmares prijken één beker en één supercup. In het verleden toonde ook FC Barcelona al interesse in de verdediger. Xavi en co zouden echter nog andere pistes bewandelen.

GENK

Koulibaly kennen we natuurlijk nog allemaal van zijn passage bij KRC Genk. De Limburgers haalden hem in 2012 weg bij het Franse FC Metz. Bij Genk werd hij een onverzettelijke kracht in de achterste linie. Hij won één keer de beker in de Cegeka Arena. In 2014 ging hij voor iets meer dan 7,5 miljoen euro naar Napoli. 

Zal Juve hem halen?

Meest recent

'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

5
5
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

76
76
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

56
56
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

35
35
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

125
125
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

53
53
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

114
114
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

97
97
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

25
25
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

64
64
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

285
285
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

77
77
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

309
309
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

37
37
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

79
79
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

102
102
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

312
312
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

216
216
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

560
560
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

514
514
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

116
116
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

182
182
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

224
224
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

207
207

Meer sportnieuws