'Juventus betaalt 40 miljoen voor 'superdefensie''

door
'Juventus betaalt 40 miljoen voor 'superdefensie''

Juventus kende een tegenvallend seizoen in de Serie A. De Oude Dame eindigde pas als vierde, op ruime afstand van kampioen AC Milan. De club zag al verschillende verdedigende pionnen vertrekken. Giorgio Chiellini kiest voor een Amerikaans avontuur bij Los Angeles FC. Merih Demiral trekt dan weer naar reeksgenoot Atalanta voor 20 miljoen euro. Daarom wil Juve een nieuwe verdediger binnenhalen.


Volgens La Gazzetta dello Sport wil de club Khalidou Koulibaly (30) weghalen bij Napoli. Juve zou al in actie geschoten zijn om een 'superdefensie' op poten te zetten met daarin ook Matthijs de Ligt. Het geld van de verkoop van Demiral zou Juve dus al meteen kunnen investeren. Khoulibaly ligt nog tot midden 2023 vast bij Napoli, dat hem nu moet verkopen als het hem nog te gelde wil maken. Daarom zou 40 miljoen euro volgens de roze sportkrant moeten volstaan om Napoli aan de onderhandelingstafel te krijgen.

Koulibaly is al jarenlang een sterkhouder bij Napoli. De Senegalees speelde er al 317 duels, waarvan veel aan de zijde van onze landgenoot Dries Mertens. Op zijn Italiaanse palmares prijken één beker en één supercup. In het verleden toonde ook FC Barcelona al interesse in de verdediger. Xavi en co zouden echter nog andere pistes bewandelen.

GENK

Koulibaly kennen we natuurlijk nog allemaal van zijn passage bij KRC Genk. De Limburgers haalden hem in 2012 weg bij het Franse FC Metz. Bij Genk werd hij een onverzettelijke kracht in de achterste linie. Hij won één keer de beker in de Cegeka Arena. In 2014 ging hij voor iets meer dan 7,5 miljoen euro naar Napoli. 

Zal Juve hem halen?

Meest recent

Hayen out, Leko in bij Club: sappige details lekken uit

Als een donderslag bij heldere hemel nam Club Brugge zopas afscheid van Nicky Hayen. Misschien ...

98
98
Club Brugge dumpt Hayen: Vandenbempt doet boekje open

Club Brugge dropte zopas een bom van jewelste door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. Terwijl ...

389
389
Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

612
612
AA Gent zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Ivan Leko heeft AA Gent verlaten en keert terug naar Club Brugge. Een bizarre transfer, want de ...

928
928
Oorlog tussen Club en AA Gent: Baro met straffe onthulling

Het Belgische voetbal blijft (in negatieve zin) verbazen. Ondanks zeer straf werk werd Nicky Hayen ...

1261
1261
Club Brugge-bestuur met grond gelijk gemaakt: "Shame on you!"

Club Brugge maakte zopas het vertrek van Nicky Hayen bekend. Die werd ontslagen na een 3 op 12. Ivan ...

903
903
Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Union SG maakt zich klaar voor de Champions League-topper tegen Olympique Marseille. De Belgische ...

16
16
Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

868
868
Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van KVC Westerlo. Paars-Wit was nergens en dat gedurende de hele ...

182
182
Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

139
139
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

76
76
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

144
144
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

197
197
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

64
64
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

325
325
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

50
50
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

168
168
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

292
292
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

142
142
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

159
159
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

272
272
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

107
107
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

549
549
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

345
345

Meer sportnieuws