Beerschot promoveert bekend gezicht: "Mijn club"

door
Beerschot promoveert bekend gezicht:

Beerschot VA heeft een dramatisch seizoen achter de rug waarin het de degradatie naar 1B niet kon vermijden. Maar de club blijft ambitieus en wil in de komende jaargang een doorstart maken. Inmiddels heeft Beerschot zich ook verzekerd van hun eerste aanwinst voor volgend seizoen.


De Antwerpenaren willen meteen weer meestrijden om de promotie naar de Jupiler Pro League. Ondertussen werd met de Oostenrijker Andreas Wieland ook al een nieuwe trainer aangesteld, terwijl een nieuwe sportieve structuur werd doorgevoerd binnen de clubleiding. En inmiddels hebben de Antwerpenaren ook een nieuwe keeperstrainer gevonden. Daarvoor ging de club het echter niet te ver zoeken.

Zo gaat Tome Pacovski aan de slag als opvolger van Patrick Nys. De Macedoniër, die zelf nog een drietal seizoenen bij Beerschot onder lat stond, was immers al actief als keeperstrainer binnen de jeugdopleiding. Nu krijgt hij dus promotie. " Tome is iemand die het huis kent, het Beerschot-DNA uitdraagt en hier als speler ook veel respect kreeg. Kortom hij is voor ons de perfecte keeperstrainer voor onze technische staf", stelt technisch manager Sander Van Praet op de clubwebstek.

'MIJN CLUB'
Pacovski zelf is alvast in de wolken met deze nieuwe uitdaging. Hij is dan ook een echte clubman geworden. "Ik ben zelf erg trots dat ik deze stap kan zetten van de academie naar de eerste ploeg. Ondertussen woon ik ook al een aantal jaar in Aartselaar en ook mijn twee zonen voetballen bij Beerschot. Het is echt ‘mijn club’. Hier mogen beginnen als keeperstrainer is een droom die uitkomt."

Beerschot moet nog meer ex-spelers aanstellen ...

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

178
178
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

242
242
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

113
113
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

104
104
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

286
286
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

68
68
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

145
145
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

493
493
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

153
153
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

301
301
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

519
519
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

191
191
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

106
106
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

175
175
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

160
160
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

426
426
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

74
74
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

198
198
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

776
776
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

683
683
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

372
372
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

621
621
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

197
197
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

435
435
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

658
658

Meer sportnieuws