'Marseille graait jongeling weg bij Club Brugge'

door
'Marseille graait jongeling weg bij Club Brugge'

De meeste niet-internationals van Club Brugge werden de voorbije dagen in Westkapelle verwacht voor hun fysieke proeven. Volgende week gaan de trainingen onder nieuwe coach Carl Hoefkens dan ook van start. Maar ondertussen is de landskampioen ook nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt.


Met Bjorn Meijer en Ferran Jutgla haalde Blauw-Zwart al twee directe aanwinsten in huis, daar zullen er in komende weken en maanden ongetwijfeld nog bij komen. Maar ook aan uitgaande zijde is er nog heel wat beweging op komst. Zo wordt het uitkijken naar waar Noa Lang zal belanden. Daarnaast wil Club Brugge een pak overbodige spelers van de hand doen. En tot slot moet ook een waardige selectie gevormd worden bij Club Nxt, dat zijn wederoptreden in 1B zal maken.

In principe heeft Blauw-Zwart voldoende jonge talenten om daarin zijn mannetje te staan. Maar één jeugdproduct lijkt nu voor het buitenland te gaan kiezen. Zo meldt L'Equipe dat Jelle Van Neck goed en wel op weg is naar de Ligue 1. De 18-jarige doelman werd in 2019 weggeplukt uit de jeugdopleiding bij KV Oostende. Vorig seizoen maakte hij de stap van de U19 naar Club Nxt, waarmee hij onder meer in de Youth League aantrad.

DERDE DOELMAN
En zo kon Van Neck zich in de kijker van buitenlandse ploegen spelen. L'Equipe beweert namelijk dat hij goed en wel op weg is naar Olympique Marseille. Daar zou hij derde doelman kunnen worden in de A-kern. Die rol is momenteel bestemd voor Simon Ngapandouetnbu, maar het is de bedoeling om hem uit te lenen. Moest dat niet lukken, zou Van Neck eerst nog een jaartje bij de beloften verder rijpen. De deal is nog niet helemaal rond, maar zijn makelaars werden alvast meermaals gespot in de Zuid-Franse havenstad.

POLL: De jeugdopleiding van Club behoort tot de Belgische top 3 ...

Meest recent

Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

35
35
Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

90
90
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

71
71
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

218
218
Croky Cup: op deze tv-zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

125
125
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

100
100
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

181
181
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

163
163
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

128
128
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

79
79
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

101
101
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

112
112
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

165
165
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

208
208
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

222
222
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

86
86
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

257
257
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

77
77
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

62
62

Meer sportnieuws