'Club Brugge-aanvaller verkast naar Nederlandse top'

door
'Club Brugge-aanvaller verkast naar Nederlandse top'

Club Brugge staat voor een drukke zomer. De landskampioen lijkt afscheid te gaan nemen van heel wat aanvallende pionnen. Charles De Ketelaere en Noa Lang worden beiden nadrukkelijk in verband gebracht met een overgang naar AC Milan. Sargis Adamyan keert in principe terug naar TSG Hoffenheim na zijn huurbeurt. Bas Dost (33) zit dan weer met een aflopend contract dat niet verlengd zal worden. Hij kan op zoek naar een nieuwe club.


Er zou alvast interesse zijn vanuit eigen land voor de Nederlander. Zo meldt 1908.nl dat Feyenoord officieel aangeklopt heeft bij de aanvaller. De Rotterdammers zijn op zoek naar aanvallende versterking na de terugkeer van Cyriel Dessers naar KRC Genk en het nakende vertrek van Bryan Linssen naar het Japanse Urawa Red Diamonds. Dost zou de leemte van de twee kunnen opvullen. 

Dost moest zich dit seizoen vaak tevreden stellen met een invallersrol bij Blauw-Zwart. De aanvaller mocht slechts 11 keer in de basis starten in de JPL. In de 25 optredens die hij in de competitie maakte, wist hij wel nog 12 keer te scoren. In totaal scoorde Dost 24 goals voor Club Brugge sinds zijn komst in januari van vorig jaar.

FRANKFURT

Club plukte Dost toen weg bij het Duitse Eintracht Frankfurt voor 4 miljoen euro. Hij vond relatief snel zijn draai en deed waarvoor hij gehaald werd: scoren. Dat Dost een neus voor goals heeft, bewees hij al meerderde malen in zijn carrière. Hij legde ze er vlot in voor onder meer Sporting. Voor de Portugese topclub scoorde hij 93 keer in 127 duels. Nu moet Dost goals gaan maken voor Feyenoord.

LEES OOK: 'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Zal hij naar Feyenoord gaan?

Meest recent

'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

18
18
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

87
87
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

259
259
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

197
197
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

114
114
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

72
72
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

282
282
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

163
163
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

227
227
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

293
293
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

44
44
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

108
108
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

157
157
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

607
607
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

159
159
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

218
218
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

426
426
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

99
99
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

221
221
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

193
193
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

109
109
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

86
86
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

16
16
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

191
191
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

169
169

Meer sportnieuws