'Man Utd haalt 50 miljoen boven voor topdoelwit'

103 stemmen
'Man Utd haalt 50 miljoen boven voor topdoelwit'

Manchester United pakte dit seizoen naast een CL-ticket. Dat mag volgend seizoen niet opnieuw gebeuren op Old Trafford. Daar moet Erik ten Hag voor zorgen. De Nederlander werd binnengehaald om United opnieuw naar de absolute top te loodsen. De club stelt daarvoor een groot transferbudget ter beschikking.


United zou er heel graag Frenkie de Jong bijhebben. De Nederlander werkte bij Ajax nog samen met Ten Hag, waardoor de trainer zijn kwaliteiten maar al te goed kan inschatten. Volgens Fabrizio Romano hebben de Mancunians al een bod uitgebracht van 60 miljoen, plus 10 miljoen aan variabelen en premies. Dat lijkt echter onvoldoende voor Barça, dat mikt op meer. De Catalanen hebben nog altijd te kampen met financiële moeilijkheden en willen het onderste uit de kan halen.

Ondertussen zoekt United ook naar versterkingen voor in de aanval. Ook in die zoektocht zou Ten Hag uitgekomen zijn bij een oude bekende. De Red Devils willen Antony (22) van Ajax binnenhalen. Volgens journalist Ekrem Konur plant United een bod van 50 miljoen euro op de Braziliaanse international. Het is niet duidelijk of dat zal volstaan om Ajax te overtuigen. 

SAO PAOLO

Antony brak door in het profvoetbal bij Sao Paolo, een club uit zijn thuisland. Hij liet er al vlagen van zijn grote klasse bewonderen en trok zo de interesse van Ajax. De Ajacieden legden midden 2020 bijna 16 miljoen euro op tafel om de speler los te weken. Die investering lijkt de Amsterdamse club nu dubbel en dik terug te gaan verdienen.

LEES OOK: 'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

Moet United hem halen?

Meest recent

Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

31
31
'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

62
62
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

133
133
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

25
25
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

174
174
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

155
155
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

28
28
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

31
31
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

132
132
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

226
226
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

60
60
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

197
197
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

38
38
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

194
194
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

274
274
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

106
106
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

420
420
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

603
603
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

152
152
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

238
238
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

319
319
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

302
302
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

593
593
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

163
163

Meer sportnieuws