Door de internationale wedstrijden wordt er dit weekeinde niet gevoetbald in de vaderlandse competitie. Standard-trainer José Riga wou die periode aangrijpen om zijn team voor te bereiden op het duel met
Anderlecht (16 oktober), maar ziet zijn plannen in het water vallen.
Verschillende spelers van de Luikse formatie zijn immers op pad met hun nationale ploeg. Zo rest de Luikse oefenmeester slechts drie dagen om zijn spelersgroep voor te bereiden. "Dat is natuurlijk geen ideale voorbereiding op de wedstrijd tegen Anderlecht", klaagt Riga. "We moeten ook wel kunnen zeggen dat het doodnormaal is dat de spelers hun internationale verplichtingen nakomen."
Toch houdt de trainer zijn hart vast voor eventuele blessures. "Er is altijd een beetje angst, maar de spelers kennen hun eigen krachten wel", aldus Riga. "Als ze naar de Rode Duivels gaan, weet ik ook dat daar bekwaam personeel rondloopt."