'Club Brugge niet te houden: transfer Nielsen concreet'

door
'Club Brugge niet te houden: transfer Nielsen concreet'

Hoewel er bij gebrek aan Europese voorrondes voldoende tijd is om de transferplannen af te ronden, toont Club Brugge zich nu al opvallend actief op de zomermercato. In navolging van linksback Bjorn Meijer werd deze week ook de komst van spits Ferran Jutgla afgerond. En ook de komst van Casper Nielsen blijkt steeds dichter te komen.


De Deense middenvelder heeft een uitstekend seizoen achter de rug bij Union SG. Hij was één van de absolute steunpilaren bij de vice-kampioen en groeide zelfs uit tot één van de smaakmakers van de Jupiler Pro League. Niet onlogisch dus dat verschillende ploegen interesse tonen. De belangstelling van Club Brugge was ook al een tijdje bekend, er vonden naar verluidt ook al eerste contacten plaats met de speler en zijn entourage.

Nielsen zou zelf alvast openstaan voor een verhuis naar Jan Breydel, waar hij verzekerd zou zijn van Champions League. En ook op clubniveau lijkt het dossier nu in een stroomversnelling te geraken. Donderdagmiddag tijdens de voorstelling van nieuwe coach Karel Geraerts, meldde Union-voorzitter Alex Muzio dat er een officieel bod was binnen gekomen. En volgens journalist Sacha Tavolieri is dat bod wel degelijk afkomstig van de landskampioen.

CONTRACT VAN 3 JAAR
Van een akkoord is wel nog sprake, de eerste Brugse aanbieding werd door de Unionisten geweigerd. Maar Blauw-Zwart zou de transfer er absoluut willen doordrukken en zou zelfs tot bijna de vraagprijs van de Brusselaars willen gaan. Hoeveel die bedraagt is niet bekend. Eerder circuleerden al sommen tussen de 4 à 7 miljoen euro. Voor Nielsen zelf zou dan weer een driejarig contract klaarliggen. De kans is dus steeds aannemelijker dat hij de derde Brugse zomeraanwinst wordt.

LEES OOK: Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Club is nu al dé titelfavoriet voor volgend seizoen ...

Meest recent

'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

55
55
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

15
15
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

156
156
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

9
9
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

92
92
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

18
18
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

380
380
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

199
199
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

313
313
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

266
266
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

640
640
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

599
599
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

84
84
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

93
93
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

227
227
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

85
85
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

168
168
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

94
94
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

191
191
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

112
112
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

64
64
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

325
325
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

100
100
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

391
391

Meer sportnieuws