Martinez geeft belangrijke update over Lukaku

127 stemmen
Martinez geeft belangrijke update over Lukaku

De Rode Duivels krijgen woensdag de kans om het debacle van tegen Nederland ietwat door te spoelen. Dan komen Robert Lewandowski en zijn Poolse ploegmaats langs in het Koning Boudewijnstadion. Met een zege houden de Duivels hun kansen op kwalificatie in leven. Bij een nederlaag lijkt het al zo goed als over en uit.


Er zit dus meteen wat druk op voor onze landgenoten. De fans willen ongetwijfeld een reactie zien en ook de spelers zelf lijken erop gebrand om het een en ander recht te zetten voor eigen volk. Polen valt niet te onderschatten. Het zette op speeldag één Wales opzij in eigen huis. Het werd 2-1, na goals van Kaminski en Swiderski. Van onderschatting zou dus geen sprake mogen zijn bij de Duivels, die het zonder speerpunt Romelu Lukaku zullen moeten doen.

De spits van Chelsea viel nog voor het halfuur geblesseerd uit. Hij haakt al zeker af voor het duel van woensdag. Maar hoe zit het met de twee andere Nations League-duels die België in juli nog zal afwerken. De Duivels trekken op 11 juni naar Wales en op 14 juni naar Polen. Martinez denkt dat er nog een sprankeltje hoop is voor de laatste wedstrijd. "Hij blijft bij ons, maar de kans dat hij nog speelt is erg klein. Zeker niet tegen Polen morgen en in Wales. Misschien de vierde match, maar ook dat is erg onwaarschijnlijk. Al is er nog een kansje, anders hadden we hem nu al teruggestuurd", vertelde hij dinsdag op zijn persconferentie.

TOPSCHUTTER

Zonder Lukaku lijken de Duivels onthoofd voorin. Big Rom is door de jaren heen uitgegroeid tot een quasi onmisbare pion en scoort aan de lopende band voor zijn land. In de 102 interlands die hij al speelde, scoorde hij 68 keer. Cijfers om u tegen te zeggen. Niemand in de huidige kern komt ook maar in de buurt van dat doelpuntenaantal.

LEES OOK: 'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Zal Lukaku erbij zijn in Polen?

Meest recent

Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

28
28
'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

61
61
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

130
130
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

25
25
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

170
170
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

155
155
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

27
27
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

31
31
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

132
132
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

224
224
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

59
59
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

197
197
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

38
38
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

194
194
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

274
274
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

106
106
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

419
419
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

602
602
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

152
152
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

238
238
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

318
318
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

302
302
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

593
593
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

163
163

Meer sportnieuws