Paniek bij Duivels: sterkhouder haakt af voor Polen

274 stemmen
Paniek bij Duivels: sterkhouder haakt af voor Polen

De Rode Duivels willen zich woensdag tegen Polen herpakken na het debacle van tegen Nederland. Dat zullen ze zonder Romelu Lukaku moeten doen. De spits haakt af voor het duel. Dat maakte de voetbalbond maandag bekend op Twitter.


Lukaku raakte in de wedstrijd tegen Nederland geblesseerd na een duel met Nathan Aké. Hij had last aan de enkel, die hij verzwikt had. Big Rom probeerde het nog even, maar kon toch niet doorgaan. Leandro Trossard was zijn vervanger. De blessure van Lukaku is nu blijkbaar ernstig genoeg om hem uit de partij tegen Polen te houden. De aanvaller van Chelsea blijft bij de groep en zal medisch behandeld worden.

De wedstrijd van woensdag tegen Polen is meteen een belangrijke voor de Duivels. Als ze nog enige rol van betekenis willen spelen, dan winnen ze maar beter in het Koning Boudewijnstadion. Polen zakt dan weer af met vertrouwen. Robert Lewandowski en co haalden het op de eerste speeldag van Wales (2-1). Daardoor staan ze samen met Nederland op kop in de poule. Later in juni speelt België nog tegen Wales (uit) en nog eens tegen Polen (uit). Het is niet duidelijk of Lukaku klaar zal raken voor die wedstrijden.

FINAL FOUR

Tijdens de vorige editie haalden de Duivels nog de Final Four. Ze speelden in de halve finale tegen Frankrijk. Lukaku liet zich toen opmerken met een knap doelpunt, maar het mocht niet baten. Frankrijk ging er ondanks een dubbele Belgische voorsprong finaal nog op en over. België was veroordeeld tot de wedstrijd om de derde en vierde plaats. Italië was daarin te sterk.

LEES OOK: De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

Wat wordt het?

Meest recent

Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

8
8
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

159
159
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

38
38
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

55
55
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

40
40
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

39
39
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

166
166
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

19
19
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

70
70
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

49
49
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

152
152
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

145
145
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

34
34
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

55
55
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

64
64
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

359
359
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

184
184
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

54
54
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

250
250
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

160
160
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

152
152
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

97
97
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

456
456
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

353
353
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

138
138

Meer sportnieuws