Paniek bij Duivels: sterkhouder haakt af voor Polen

door
Paniek bij Duivels: sterkhouder haakt af voor Polen

De Rode Duivels willen zich woensdag tegen Polen herpakken na het debacle van tegen Nederland. Dat zullen ze zonder Romelu Lukaku moeten doen. De spits haakt af voor het duel. Dat maakte de voetbalbond maandag bekend op Twitter.


Lukaku raakte in de wedstrijd tegen Nederland geblesseerd na een duel met Nathan Aké. Hij had last aan de enkel, die hij verzwikt had. Big Rom probeerde het nog even, maar kon toch niet doorgaan. Leandro Trossard was zijn vervanger. De blessure van Lukaku is nu blijkbaar ernstig genoeg om hem uit de partij tegen Polen te houden. De aanvaller van Chelsea blijft bij de groep en zal medisch behandeld worden.

De wedstrijd van woensdag tegen Polen is meteen een belangrijke voor de Duivels. Als ze nog enige rol van betekenis willen spelen, dan winnen ze maar beter in het Koning Boudewijnstadion. Polen zakt dan weer af met vertrouwen. Robert Lewandowski en co haalden het op de eerste speeldag van Wales (2-1). Daardoor staan ze samen met Nederland op kop in de poule. Later in juni speelt België nog tegen Wales (uit) en nog eens tegen Polen (uit). Het is niet duidelijk of Lukaku klaar zal raken voor die wedstrijden.

FINAL FOUR

Tijdens de vorige editie haalden de Duivels nog de Final Four. Ze speelden in de halve finale tegen Frankrijk. Lukaku liet zich toen opmerken met een knap doelpunt, maar het mocht niet baten. Frankrijk ging er ondanks een dubbele Belgische voorsprong finaal nog op en over. België was veroordeeld tot de wedstrijd om de derde en vierde plaats. Italië was daarin te sterk.

LEES OOK: Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Wat wordt het?

Meest recent

Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

140
140
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

64
64
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

141
141
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

85
85
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

93
93
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

74
74
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

121
121
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

35
35
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

145
145
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

61
61
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

243
243
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

85
85
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

71
71
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

340
340
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

122
122
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

63
63
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

57
57
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

54
54
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

304
304
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

147
147
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

196
196
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

57
57
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

157
157
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

169
169

Meer sportnieuws