'Liverpool en United gaan strijd aan voor absolute toptransfer'

door
'Liverpool en United gaan strijd aan voor absolute toptransfer'

Het belooft alweer een drukke transferzomer te worden. In de Premier League hielden de topclubs zich tot nu toe vrij rustig, maar daar lijkt snel verandering in te gaan komen. Zo mikken de twee grote rivalen, Liverpool en Manchester United, op dezelfde topaanwinst.


Volgens GiveMeSport heeft Liverpool verregaande interesse in Darwin Nunez. De Uruguayaan van Benfica zou de voorkeur van Jurgen Klopp genieten om de potentieel vertrekkende Sadio Mané te vervangen. Het medium meldt ook dat de Reds zelfs al een officieel bod neerlegden bij Benfica. Over een akkoord is er evenwel nog geen sprake.

Daardoor lijkt Liverpool een stuk sneller te schakelen dan de grote rivaal uit Manchester. Bij United zou men al langer azen op de diensten van de smaakmaker van Benfica, maar werden er nog geen officiële gesprekken aangegaan. Dat is echter wel een kwestie van tijd volgens diverse Britse bronnen. Eerder werd ook Real Madrid al gelinkt aan de diensten van de aanvaller. De Koninklijke zou zich inmiddels wel op de oppervlakte houden gezien het eerder mikt op een nieuwe middenvelder. 

Toekomstige wereldtopper?

De 22-jarige Darwin Nunez wordt aanzien als één van de grootste talenten in Europa. De Uruguayaan ontplofte dit seizoen bij Benfica, en was goed voor 26 doelpunten in 28 wedstrijden. Indrukwekkende cijfers, wetende dat Nunez daarnaast ook in de Champions League zes keer raak trof. De transferwaarde van de aanvaller wordt geschat op 55 miljoen euro. Een bedrag dat ruimschoots zal overschreden worden gezien de interesse van Liverpool én United. Bij Benfica mag men zich alvast aan de jackpot verwachten.

LEES OOK: Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

Voor wie moet Nunez kiezen?

Meest recent

'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

80
80
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

525
525
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

270
270
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

465
465
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

187
187
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

345
345
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

782
782
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

387
387
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

436
436
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

82
82
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

52
52
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

326
326
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

120
120
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

100
100
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

21
21
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

88
88
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

465
465
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

64
64
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

938
938
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

128
128
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

135
135
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

450
450
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

214
214
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

770
770
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

82
82

Meer sportnieuws