'Barça wil ster behouden met monstercontract'

door
'Barça wil ster behouden met monstercontract'

FC Barcelona wil er alles aan doen om de komende jaren zo sterk mogelijk voor de dag te komen. Daarvoor wil de club zwaar investeren in de spelersgroep. Daar horen ook de nodige contractverlengingen bij. Barça zou één jonkie nu nog maar eens een nieuw voorstel gedaan hebben.


De Catalaanse club zou Gavi (17) een nieuwe overeenkomst voorgeschoteld hebben. Dat meldt SPORT. Het contract van de jonge middenvelder loopt af op het einde van volgend seizoen en daarom wil Barça er alles aan doen om hem in Camp Nou te houden. Volgens de Spaanse sportkrant wil Barça Gavi voor vijf jaar aan zich binden. In het contract zou een opstapclausule van - hou u vast - 1 miljard euro worden opgenomen. En clausule van die grootorde liet Barça eerder al opnemen in het contract van Ansu Fati. Geïnteresseerde clubs wordt zo duidelijk gemaakt dat het supertalent niet - of enkel voor astronomisch veel geld - te koop is.

De onderhandelingen tussen de club en de speler en zijn makelaar Ivan de la Peña lopen al een tijd, maar verliepen tot nog toe moeizaam. Barça hoopt nu een doorbraak te forceren. Gavi is een van de grote toekomstige sterren aan de Barcelonese voetbalhemel. De jongeling speelde zich dit seizoen in de ploeg en mocht 34 keer opdraven in La Liga. Hij was daarin goed voor 2 goals en 6 assists. Ook bij de Spaanse nationale ploeg is hij ondertussen een vaste waarde. In het Nations League-duel tegen Portugal (1-1) mocht hij nog 81 minuten opdraven.

LIVERPOOL EN BAYERN

Aan interesse van andere clubs voor Gavi lijkt er alvast geen gebrek te zijn. Liverpool en Bayern München werden beide al aan de speler gelinkt. In het huidige contract van Gavi zou naar verluidt een afkoopclausule zijn opgenomen van 50 miljoen euro. Dat is een schijntje voor clubs van het kaliber van Liverpool en Bayern. Wordt vervolgd.

LEES OOK: Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Zal hij verlengen?

Meest recent

'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

16
16
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

128
128
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

115
115
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

114
114
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

58
58
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

77
77
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

148
148
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

35
35
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

37
37
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

401
401
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

153
153
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

205
205
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

191
191
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

551
551
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

258
258
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

172
172
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

81
81
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

162
162
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

229
229
Grootste titelkandidaten bekend: "Zij worden géén kampioen"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

475
475
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

334
334
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

131
131
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

207
207
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

725
725
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

383
383

Meer sportnieuws