Lukaku-drama: Martinez vreest ergste

176 stemmen
Lukaku-drama: Martinez vreest ergste

Het was alweer 14 jaar geleden dat de Rode Duivels nog eens met 1-4 hadden verloren op eigen veld. Toen toonde Marokko zich te sterk in een oefenpot zonder belang. Vrijdagavond stond er echter wel één en ander op het spel, maar kreeg België een pak slaag van een veel gretiger Nederland.


Nochtans zag het er in de aanvangsfase hoopvol uit. De Duivels leken alles onder controle te hebben en zorgden via Timothy Castagne ook voor het eerste grote doelgevaar. Zelfs Eden Hazard liet zowaar nog eens flitsen van zijn kunnen zien. Maar toen Oranje op 0-1 kwam zakte de defensie helemaal in mekaar, terwijl de aanvallers pas laat in de tweede helft terug boven water kwamen. En dat had niet in het minst met het uitvallen van Romelu Lukaku te maken. Die kon de Nederlandse verdedigers immers wél aan de praat houden en stelde zijn ploeg zo telkens in staat om op te schuiven en de aanval op te bouwen.

Maar na nog geen halfuur werd hij noodgedwongen naar de kant gehaald met een enkelblessure. Op de sociale media werd hier en daar geopperd dat het om 'komedie' ging, maar dat is uiteraard pure raaskal. Lukaku ondervond duidelijk last en had het na de match zelfs moeilijk om te wandelen. Bovendien wou hij van het Nations League-vierluik net gebruik maken om zijn vertrouwen wat op te krikken na een moeizaam seizoen bij Chelsea FC.

EINDE NATIONS LEAGUE?
De vraag is nu hoe ernstig de schade precies is. Vlak na de match konden daar nog geen concrete uitspraken over gedaan worden, maar bondscoach Roberto Martinez vreest voor het ergste. "Het ziet er niet goed uit", stelde Martinez bij Sporza. "We moeten nu 48 uur wachten op het resultaat van de MRI, maar ik betwijfel of we Romelu nog aan het werk zullen zien in deze interland periode. Hij gaat normaal niet van het veld voor een tik tegen de enkel."

LEES OOK: Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Martinez moet een extra spits oproepen ...

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

41
41
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

37
37
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

33
33
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

142
142
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

67
67
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

241
241
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

258
258
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

73
73
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

298
298
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

39
39
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

450
450
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

319
319
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

396
396
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

150
150
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

68
68
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

123
123
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

104
104
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

54
54
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

227
227
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

289
289
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

138
138
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

82
82
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

818
818
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

533
533
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

300
300

Meer sportnieuws