'Anderlecht biedt 5 miljoen voor spits'

door
'Anderlecht biedt 5 miljoen voor spits'

Anderlecht lijkt zijn trainersknoop al doorgehakt te hebben, waardoor het zijn aandacht weer kan richten op het versterken van de spelerskern. Op dat vlak ligt er alvast voldoende werk op de plank voor Peter Verbeke. Vooral in de aanval zal het weer puzzelen worden, want huurlingen Christian Kouamé en Joshua Zirkzee spelen straks in principe niet meer in het Lotto Park.


Voor de zoveelste keer moet Anderlecht dus een nieuwe spits zien te vinden. CEO Peter Verbeke is de zoektocht alvast gestart en zou in Kroatië uitgekomen zijn. Volgens het medium Germanijak legde Paars-Wit de voorbije dagen een bod neer voor Dion Drena Beljo. De 20-jarige targetspits is een Kroatische belofteninternational die bij NK Istra een uitstekend seizoen afwerkte met negentien goals en vier assists in 36 wedstrijden.

Beljo is wel nog eigendom van NK Osijek, waar hij nog een contract tot 2025 heeft. Anderlecht was naar verluidt bereid om 5 miljoen euro plus bonussen neer te tellen. Daarmee deed het al beter dan FC Basel, dat 3 miljoen plus 20 procent bij een doorverkoop veil had. Beide aanbiedingen werden echter zonder pardon van tafel geveegd. Bij Osijek zouden ze maar liefst 10 miljoen euro vragen, voor minder mag Beljo niet weg.

VERDER ZOEKEN
Het lijkt er dus op dat de jonge spits veel te duur is voor Anderlecht, dat zijn nieuwe spits dus elders zal moeten vinden. Aangezien de middelen nog steeds vrij beperkt zijn, zal dat geen evidente opdracht worden. Het zorgde ervoor dat Anderlecht de voorbije seizoenen vooral spitsen huurde, met vorig seizoen ook nog Lukas Nmecha.


LEES OOK: 'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Moet Anderlecht zijn bod nog optrekken?

Meest recent

Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

1
1
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

14
14
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

7
7
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

28
28
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

50
50
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

41
41
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

94
94
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

286
286
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

94
94
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

295
295
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

272
272
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

387
387
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

218
218
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

610
610
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

568
568
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

240
240
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

24
24
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

86
86
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

90
90
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

130
130
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

381
381
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

62
62
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

494
494
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

279
279
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

412
412

Meer sportnieuws