TM: 3 smaakmakers uit play-offs zien waarde sterk stijgen

door
TM: 3 smaakmakers uit play-offs zien waarde sterk stijgen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er helemaal op nadat vorig weekend het doek viel over de play-offs. Dat betekent dat de transfermarkt helemaal op gang kan komen. Bij Transfermarkt hebben ze daarom alvast een update doorgevoerd van de marktwaardes van de spelers die in die play-offs nog in actie kwamen, met enkele opvallende winnaars.


Zo blijkt de speler die de grootste stijging in waarde kende zowaar bij KV Mechelen te spelen. Vinicius Souza maakte dit seizoen indruk en lijkt een miljoenentransfer te gaan maken, met interesse van onder meer Club Brugge, Genk en PSV. Zijn waarde wordt daarom verveelvoudigd van 1,3 miljoen euro naar 4,5 miljoen euro, meer dan het drievoudige van zijn oorspronkelijke waarde.

Daarnaast profiteren vooral spelers van Club en Anderlecht van de play-offs. Bij de landskampioen wordt vooral Andreas Skov Olsen beloond voor zijn belangrijke rol in het veroveren van de titel. De flankspeler gaat daardoor met 2 miljoen vooruit tot een waarde van 12 miljoen euro. Club lijkt in de toekomst dus een zeer mooie winst te kunnen gaan maken op de Deense winteraanwinst.

AMUZU
Bij Anderlecht waren het dan weer vooral Francis Amuzu en Marco Kana die zich wisten te manifesteren en daardoor miljoenenwinst maken. Amuzu scoorde maar liefst vier keer en daardoor pronkt hij voortaan met een waarde van 5,5 miljoen euro. Kana ziet door het heroveren van een basisplaats dan weer zijn waarde verdubbelen naar 4 miljoen.


LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Terechte stijgingen?

Meest recent

Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

3
3
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

19
19
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

28
28
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

283
283
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

34
34
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

53
53
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

192
192
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

119
119
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

43
43
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

148
148
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

151
151
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

190
190
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1193
1193
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

78
78
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

266
266
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

312
312
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

70
70
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

219
219
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

355
355
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

80
80
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

196
196
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

106
106
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

638
638
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

408
408
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

306
306

Meer sportnieuws