'De Ligt kiest club voor volgend seizoen'

82
'De Ligt kiest club voor volgend seizoen'

Matthijs de Ligt en Juventus pakten dit jaar opnieuw naast de titel. De verdediger speelde het grootste deel van de duels in de Serie A, maar werd de laatste tijd veelvuldig in verband gebracht met een transfer. Nu komt er duidelijkheid over waar de Nederlander volgend seizoen aan de slag zal gaan.


Transfergoeroe Fabrizio Romano en Sky Italia weten immers dat De Ligt voor een verlengd verblijf zal kiezen in Turijn. De speler zou dicht bij een contractverlenging staan bij de Oude Dame. Hij heeft momenteel nog een contract tot midden 2024, maar beide partijen zouden dat dus openbreken. De nieuwe overeenkomst zou De Ligt tot 2026 in Noord-Italië houden. De Ligt zal de best verdienende speler blijven bij de club.

De verdediger moet bij Juve mee het afscheid opvangen van Giorgio Chiellini. Die speelde afgelopen weekend tegen Lazio zijn laatste wedstrijd voor de club van zijn hart. Zo komt er meteen ook een einde aan de geruchten rondom De Ligt. Hij werd in het verleden genoemd bij onder meer Manchester United en Chelsea, maar blijft op post bij Juventus.

AJAX

De Ligt is een jeugdproduct van Ajax. Het was bij de Amsterdammers dat hij als tiener doorbrak als profvoetballer. Hij groeide er uit tot aanvoerder en speelde 117 duels. Zijn goede prestaties lokten de interesse van de grote Europese clubs. Het was Juve dat De Ligt in juli 2019 kon overtuigen en maar liefst 75 miljoen neertelde. De Ligt is ook een vaste waarde in de nationale selectie van Nederland. Hij pakte al 35 caps voor Oranje.

LEES OOK: Club Brugge verliest groot talent: Juventus & co in de markt

Goede beslissing van De Ligt?

Meest recent

Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

0
0
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

10
10
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

50
50
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

52
52
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

47
47
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

398
398
Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

239
239
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

163
163
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

468
468
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

693
693
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

141
141
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

94
94
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

91
91
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

477
477
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

408
408
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

68
68
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

104
104
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

128
128
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

235
235
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

515
515
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

505
505
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

62
62
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

473
473
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

166
166
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

407
407

Meer sportnieuws