'Juventus plant 3 aankopen om Serie A te winnen'

80 stemmen
'Juventus plant 3 aankopen om Serie A te winnen'

Juventus zal ook dit jaar geen kampioen worden in Italië. De Oude Dame pakt zo al voor het tweede jaar op rij naast de Scudetto. Vorig jaar was namelijk Internazionale al aan het feest. Momenteel ligt AC Milan in polepositie met nog één speeldag te gaan. Dat doet pijn in Turijn en daarom broeden ze nu op een transferplan om Juve weer naar de absolute top van het Italiaanse voetbal te brengen.


Volgens Fichajes zou Juve zich daarbij op drie namen richten. De eerste is alvast een oude bekende: Paul Pogba. De Franse middenvelder is deze zomer gratis op te pikken, omdat zijn contract afloopt bij Manchester United. Voor Pogba zou het de tweede passage zijn in Turijn. Er is wel stevige concurrentie van PSG. Een tweede pion die Juve wil halen, is Ángel Di María (PSG). Ook het contract van de Argentijn loopt deze zomer af. Hij moet onder meer het vertrek opvangen van Paulo Dybala, die onlangs aankondigde dat hij Juventus na vele jaren zal verlaten.

Last but not least wil Juve ook uitpakken met de komst van Alessio Romagnoli. De verdediger zal deze zomer gratis op te pikken zijn bij concurrent AC Milan. Daar kwam Romagnoli dit seizoen 18 keer in actie in de Serie A. Juventus heeft een centrale verdediger nodig na het afscheid van Giorgio Chiellini.

CHAMPIONS LEAGUE

Bij Juventus dromen ze ook al lang van een nieuwe CL-triomf. De laatste beker met de Grote Oren dateert alweer van het seizoen 1995-1996, toen de club het haalde van Ajax. Daarna schopte Juve het nog vijf keer tot in de finale, maar telkens was de tegenstander te sterk. De laatste keer was dat Real Madrid, in 2016-2017. De Italianen kregen toen een 4-1 om de oren.

LEES OOK: 'Kompany op wenken bediend: Bayern gaat voor WK-ganger'

Zal Juve volgend seizoen kampioen worden?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

55
55
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

25
25
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

59
59
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

10
10
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

32
32
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

96
96
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

50
50
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

103
103
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

78
78
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

360
360
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

159
159
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

285
285
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

188
188
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

230
230
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

61
61
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

283
283
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

167
167
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

529
529
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

123
123
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

101
101
'Kompany bezorgt KRC Genk miljoenenklapper'

KRC Genk gaat deze zomer flink moeten verkopen, want er moet een jaarlijks tekort worden weggewerkt. ...

421
421
Rudi Garcia zet criticasters meteen stevig op hun plaats

Rudi Garcia doet het voorlopig goed als bondscoach van België. Niet te gek doen zoals zijn ...

142
142
Modric duikt kleedkamer Belgen in: shirtwissel met onverwachte Duivel

Luka Modric slaagde er dinsdagavond niet in om zijn Kroatië voorbij de Rode Duivels te loodsen. ...

825
825
Vandenbempt doet 'ongelooflijke' vaststelling bij De Bruyne

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

244
244
'Liverpool heeft nieuwe coach, stunttransfer Ajax bij Real'

Terwijl het WK met rasse schreden nadert, begint ook de transfercarrousel op toerental te raken. Zo ...

140
140
"Grootste slachtoffer experiment Garcia" - Degryse duidelijk

Rudi Garcia heeft dinsdag een goede beurt gemaakt als Belgisch bondscoach. Zijn experiment om met ...

231
231

Meer sportnieuws