'Juventus plant 3 aankopen om Serie A te winnen'

door
'Juventus plant 3 aankopen om Serie A te winnen'

Juventus zal ook dit jaar geen kampioen worden in Italië. De Oude Dame pakt zo al voor het tweede jaar op rij naast de Scudetto. Vorig jaar was namelijk Internazionale al aan het feest. Momenteel ligt AC Milan in polepositie met nog één speeldag te gaan. Dat doet pijn in Turijn en daarom broeden ze nu op een transferplan om Juve weer naar de absolute top van het Italiaanse voetbal te brengen.


Volgens Fichajes zou Juve zich daarbij op drie namen richten. De eerste is alvast een oude bekende: Paul Pogba. De Franse middenvelder is deze zomer gratis op te pikken, omdat zijn contract afloopt bij Manchester United. Voor Pogba zou het de tweede passage zijn in Turijn. Er is wel stevige concurrentie van PSG. Een tweede pion die Juve wil halen, is Ángel Di María (PSG). Ook het contract van de Argentijn loopt deze zomer af. Hij moet onder meer het vertrek opvangen van Paulo Dybala, die onlangs aankondigde dat hij Juventus na vele jaren zal verlaten.

Last but not least wil Juve ook uitpakken met de komst van Alessio Romagnoli. De verdediger zal deze zomer gratis op te pikken zijn bij concurrent AC Milan. Daar kwam Romagnoli dit seizoen 18 keer in actie in de Serie A. Juventus heeft een centrale verdediger nodig na het afscheid van Giorgio Chiellini.

CHAMPIONS LEAGUE

Bij Juventus dromen ze ook al lang van een nieuwe CL-triomf. De laatste beker met de Grote Oren dateert alweer van het seizoen 1995-1996, toen de club het haalde van Ajax. Daarna schopte Juve het nog vijf keer tot in de finale, maar telkens was de tegenstander te sterk. De laatste keer was dat Real Madrid, in 2016-2017. De Italianen kregen toen een 4-1 om de oren.

LEES OOK: Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Zal Juve volgend seizoen kampioen worden?

Meest recent

Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

0
0
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

18
18
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

124
124
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

35
35
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

108
108
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

213
213
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

101
101
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

254
254
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

144
144
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

507
507
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

105
105
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

98
98
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

360
360
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

140
140
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

255
255
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

178
178
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

46
46
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

103
103
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

110
110
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

319
319
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

200
200
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

303
303
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

78
78

Meer sportnieuws