Nieuwe coach Antwerp? Vanhaezebrouck reageert

door
Nieuwe coach Antwerp? Vanhaezebrouck reageert

Hoewel de club sportief gezien niets meer te winnen heeft, vervulde AA Gent zijn rol als scherprechter in de Europe Play-Offs tot dusver met verve. De Buffalo's pakten 9 op 12 in hun eerste vier duels en zijn zo goed op weg om de nacompetitie te winnen. Komend weekend kan de beslissing zelfs vallen.


Gent gaat zondagnamiddag op bezoek bij KRC Genk. Indien de Buffalo's daar niet verliezen, is de eindzege in de Europe Play-Offs een feit. En de Oost-Vlamingen zijn alvast van plan om hun sportieve plicht te gaan vervullen in de Cegeka Arena. Ondertussen wordt er achter de schermen ook al druk richting het komende seizoen toegewerkt. Zo lopen de onderhandelingen met Hein Vanhaezebrouck volop. De trainer beschikt over een aflopend contract en de club wil die overeenkomst graag openbreken, maar tot dusver werd nog geen akkoord gevonden.

Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag werd Vanhaezebrouck dan ook gepolst naar een stand van zaken. Hij stelt evenwel dat Gent zich nog geen zorgen moet maken, volgens de trainer is het normaal dat de onderhandelingen wat langer aanslepen. "We blijven in gesprek. Een aantal zaken kunnen eventjes duren, maar daar moet niet meer achter gezocht worden. Als wij er uit geraken, zal dan ten gepaste tijden gecommuniceerd worden", klonk het.

ANTWERP FC
Ondertussen wordt de trainer echter ook al aan andere ploegen gelinkt. Club Brugge wordt hier en daar genoemd, maar vooral de naam van Antwerp FC valt steeds nadrukkelijker. Maar Vanhaezebrouck beweert dat er momenteel niets concreet speelt met de Great Old. En ontkent dat er contacten zijn met RAFC. "Daar kan niks over zeggen. Ofwel zijn ze bij jou gekomen, of bij de voorzitter, of bij Michel Louwagie. Maar bij mij zijn ze toch nog niet gekomen."

LEES OOK: Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

Vanhaezebrouck is volgend seizoen nog trainer van AA Gent ...

Meest recent

Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

39
39
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

15
15
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

44
44
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

23
23
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

136
136
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

16
16
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

103
103
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

175
175
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

38
38
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

103
103
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

204
204
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

83
83
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

53
53
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

139
139
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

291
291
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

285
285
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

188
188
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

498
498
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

39
39
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

231
231
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

154
154
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

175
175
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

251
251
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

364
364
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

338
338

Meer sportnieuws