'Club Brugge wil steunpilaar wegroven bij Union'

door
'Club Brugge wil steunpilaar wegroven bij Union'

De titelstrijd in de Jupiler Pro League is nog niet volledig gestreden, maar lijkt wel in een beslissende plooi te zijn gevallen. Titelverdediger Club Brugge won woensdagavond immers voor de tweede keer op enkele dagen tijd van uitdager Union SG. De Bruggelingen hebben nu voldoende aan één zege om de klus te klaren.


En zo dreigt Union alsnog naast de ultieme bekroning te grijpen. Maar dat neemt niet weg dat de Unionisten als promovendus een historisch goed seizoen achter de rug hebben. Het uitstekend werk zullen ze ook beloond zien worden met een Europees ticket voor in de volgende jaargang. Daarnaast zullen enkele sterkhouders hun prestaties mogelijk verzilveren met een fraaie transfer. Onder meer Casper Nielsen zou wel eens een mooie stap kunnen zetten.

Al kan de Deense middenvelder mogelijk ook binnen de Jupiler Pro League actief blijven. Zo onthulde Peter Vandenbempt woensdagavond tijdens zijn commentaar bij Club Brugge-Union dat Blauw-Zwart naar verluidt wel een boontje voor de international heeft. "Voor wat het waard is: in de catacomben van het Dudenpark valt te horen dat Nielsen volgend jaar misschien wel hier speelt", vertelde Vandenbempt bij Eleven Sports.

VERSTERKING MIDDENVELD
Hoe concreet de vermeende interesse van Club is, is voorlopig niet bekend. Ook is het lang niet duidelijk hoeveel Union verlangt voor zijn sterkhouder, die nog een contract heeft tot medio 2024. Wel lijkt het quasi zeker dat de Bruggelingen versterking voor het middenveld zullen halen. Zo staan er vraagtekens achter de toekomst van onder meer Ruud Vormer, Noah Mbamba en Owen Otasowie. Daarnaast zal men nog een tijdje geen beroep kunnen doen op Mats Rits. Die werd inmiddels geopereerd aan zijn gescheurde kruisbanden, maar staat nu voor een maandenlange revalidatie.

LEES OOK: Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

Nielsen zou een ideale aanwinst voor Club Brugge zijn ...

Meest recent

'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

7
7
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

28
28
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

131
131
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

149
149
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

84
84
Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

280
280
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

99
99
'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

270
270
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

51
51
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

57
57
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

393
393
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

71
71
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

484
484
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

257
257
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

437
437
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

367
367
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

341
341
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1406
1406
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

448
448
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

749
749
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

324
324
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

415
415
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1126
1126
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

480
480
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

492
492

Meer sportnieuws