'Toptransfer Tielemans: pittige som bekend'

door
'Toptransfer Tielemans: pittige som bekend'

Leicester City greep afgelopen donderdag tegen AS Roma naast een ticket voor de finale van de Conference League. Voor Youri Tielemans was dat een extra domper want het was allicht zijn laatste kans op een hoofdprijs met de Foxes. De kans is bijzonder groot dat hij na het seizoen van club verandert.


Komende zomer gaat de middenvelder immers het laatste jaar in van zijn overeenkomst bij Leicester. En als hij niet verlengt, daar heeft het al een tijdje alle schijn van, zullen de Foxes moeten meewerken aan een vertrek om te voorkomen dat de middenvelder een jaar later gratis de deur uitwandelt. Door zijn goede prestaties in de Premier League is er aan interesse alvast geen gebrek.

Vooral Arsenal FC zou interesse tonen in de Rode Duivel. Zo meldde Het Nieuwsblad zaterdag nog dat de Gunners de gesprekken met de middenvelder inmiddels al hebben opgestart. Ook The Sun stelt dat Tielemans een zeer concreet target is voor de Londenaars. De tabloid beweert dat er zo'n 40 miljoen pond, een slordige 46.5 miljoen euro, met de transfer gemoeid is.

REAL OP DE LOER
Maar er staat wel nog een belangrijke voorwaarde achter een mogelijke overgang naar het Emirates Stadium. Zo moet Arsenal zich eerst kwalificeren voor de Champions League. De Gunners staan er alvast goed voor: ze zijn momenteel vierde met een puntje meer dan Tottenham én nog een wedstrijd extra te goed. En moest Arsenal falen in de strijd om de vierde plaats, zou Real Madrid wel eens zijn kans kunnen wagen volgens The Sun.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

Arsenal is een goede stap voor Tielemans ...

Meest recent

Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

10
10
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

28
28
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

72
72
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

38
38
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

121
121
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

384
384
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

211
211
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

243
243
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

269
269
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

96
96
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

705
705
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

350
350
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

328
328
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

344
344
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

238
238
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

417
417
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

390
390
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

132
132
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

515
515
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

231
231
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

115
115
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

439
439
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

404
404
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

154
154

Meer sportnieuws