'Schreuder hakt knoop door na blessure Rits'

633 stemmen
'Schreuder hakt knoop door na blessure Rits'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het tweeluik tegen Union SG, dat in grote mate zal bepalen over de titelstrijd. Maar coach Alfred Schreuder zal tegen de competitieleider sowieso moeten schuiven met zijn pionnen. Zo raakte Club sterkhouder Mats Rits kwijt voor een erg lange periode.


Rits was opnieuw gretig aan de wedstrijd gestart. Maar na nog geen halfuur spelen zat zijn partij er alweer op. Nadat hij verkeerd neerkwam bij een duel, probeerde hij de strijd in eerste instantie nog voort te zetten. Maar al snel werd duidelijk dat dit een onbegonnen zaak was. De middenvelder moest de kleedkamer uiteindelijk zelfs op krukken verlaten. En daags nadien kwam Club met het zware verdict naar buiten. Zo blijkt dat Rits zijn kruisbanden gescheurd heeft, waardoor hij een halfjaar aan de kant staat.

De vraag is nu wie zijn plek op het middenveld moet innemen. Volgens La Dernière Heure zal Schreuder zijn keuze vooral maken in functie van de tegenstander. De grootste kanshebber blijft evenwel Ruud Vormer. Zijn invalbeurt tegen Anderlecht was niet bepaald goed, maar dat is niet helemaal onlogisch gezien zijn gebrek aan wedstrijdritme. Vormer leunt qua profiel in ieder geval het dichtst aan bij Rits. En Schreuder zou volgens Het Laatste Nieuws nog steeds een boontje hebben voor zijn landgenoot.

TECHNISCH BETER DAN BALANTA
Zeker in de duels met Union, waarbij verwacht wordt dat vooral Club het spel zal moeten maken, lijkt Vormer de meest geschikte optie. Hij heeft nu eenmaal een betere traptechniek en meer technisch vermogen dan Eder Balanta. Maar in de fysiek zwaardere matchen, zoals tegen pakweg Antwerp, zou de Colombiaan wel eens zijn kans kunnen krijgen. Een formatie waarbij Charles De Ketelaere en Hans Vanaken iets lager staan en een extra aanvaller in de ploeg komt, lijkt uitgesloten wegens een gebrek aan evenwicht binnen het elftal.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Vormer moet op de plaats van Rits starten tegen Union ...

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

45
45
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

44
44
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

38
38
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

152
152
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

73
73
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

254
254
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

269
269
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

77
77
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

306
306
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

39
39
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

455
455
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

322
322
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

409
409
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

152
152
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

70
70
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

125
125
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

108
108
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

54
54
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

228
228
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

293
293
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

139
139
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

82
82
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

821
821
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

535
535
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

306
306

Meer sportnieuws