Cercle gaat voluit voor duurste transfer ooit

door
Cercle gaat voluit voor duurste transfer ooit

Cercle Brugge draaide een goed seizoen en technisch directeur Carlos Avina is bezig met de komende mercato. Hij sprak op clubkanalen over de mercato.


Cercle Brugge wil uiteraard Rabbi Matondo aan boord houden. De Vereniging wil de aankoopoptie van 3,5 miljoen euro lichten bij Schalke 04, maar de flankaanvaller moet zelf ook willen blijven. De gesprekken tussen Cercle en de speler zijn alvast gaande. "We zijn bereid om de aankoopoptie te lichten en proberen Rabbi te overtuigen dat het best is voor hem om nog even bij Cercle te blijven. Rabbi kent ook ons voorstel, maar als Cercle zijnde zijn er ook limieten waar we niet om heen kunnen. Het zal dus afhangen wat zijn beslissing is”, aldus Avina. Met 3,5 miljoen euro zou Matondo de duurste ingaande transfer ooit zijn van Cercle.

AS MONACO

Het staat ook vast dat er in de zomer enkele versterkingen uit Monaco naar Brugge zullen afzakken. Voorlopig is daar nog geen duidelijkheid over. “We waren vorige week in Monaco en daar zagen we een aantal interessante spelers aan het werk. We zullen zien wat er nog gaat gebeuren."

Cercle Brugge wil zijn sterkhouders aan boord houden en de ploeg gericht versterken. Het doel is om volgend jaar wel in de Champions’ play-offs te geraken. Dat laat Avina weten in het interview dat je hieronder kan terugvinden.

POLL: Zal Matondo blijven?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club houdt smaakmaker, 2 nieuwe targets Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

1
1
Beerschot schiet in actie: ‘Gesprekken met opvolger Kuyt’

Dirk Kuyt zal hoogstwaarschijnlijk aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Beerschot. De ...

29
29
Kompany heeft duidelijke boodschap voor Belgische coaches

Vincent Kompany boekte een eerste succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester werd ...

20
20
KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

KAA Gent heeft niet getwijfeld bij de contractsituatie van Abdoul Ayinde. Het 19-jarige talent is ...

30
30
‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

89
89
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

172
172
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

49
49
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

138
138
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

59
59
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

68
68
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

88
88
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

61
61
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

465
465
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

93
93
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

91
91
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

269
269
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

125
125
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

95
95
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

250
250
'AA Gent verrast: doelpuntenmachine moet vertrekken'

Bij AA Gent bleek de voorbije weken en maanden dat er nog veel werk aan de winkel is. De prestaties ...

713
713

Meer sportnieuws