'Mertens gooit stevige eis op tafel bij Napoli'

door
'Mertens gooit stevige eis op tafel bij Napoli'

Tijdens de voorbije weken werd het duidelijk dat er voor Dries Mertens dan toch wellicht een contractverlenging zal komen bij Napoli. De topschutter aller tijden zal daarvoor wel flink moeten inleveren, maar de Rode Duivel stelt nu ook zijn eisen bij voorzitter Aurelio De Laurentiis.


"Ik ben gisteren bij hem thuis geweest", zei de voorzitter van Napoli vorige week aan Radio Kiss Kiss. "We hebben afgesproken dat we op het einde van het seizoen zullen praten. Maar hij houdt van Napels en Napoli. Ciro is gek op de levensstijl hier. En hij heeft zijn stempel op de club gedrukt met zijn goals. Er zou dus geen probleem moeten zijn om zijn contract te verlengen, maar in het leven mag je nooit nooit zeggen."

Dat betekent dus uitstekend nieuws voor Dries Mertens, die in verschillende interviews de voorbije maanden al meermaals aangaf dat hij liefst bij Napoli wil blijven. De inmiddels bijna 35-jarige aanvaller voelt zich uitstekend in Zuid-Italië en noemde zijn pasgeboren zoontje zelfs Ciro, naar de typisch Napolitaanse naam die ook het koosnaampje van Mertens werd bij de supporters. Maar Mertens heeft ook een duidelijke eis gesteld bij De Laurentiis.

DE EIS VAN MERTENS

Tijdens het veelbesproken bezoek aan Palazzo Donn’Anna heeft Dries Mertens volgens La Gazzetta dello Sport duidelijkheid gevraagd aan de voorzitter van Napoli. Voordat de 34-jarige zijn akkoord geeft voor een contractverlenging wil hij namelijk eerst weten hoe zijn sportieve rol er volgend seizoen zal uitzien. Hij wil namelijk veel spelen met het oog op het WK 2022 in Qatar. Daarnaast wil Mertens ook weten wat er zal gebeuren met Victor Osimhen in de komende zomer.

LEES OOK: 'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Moet Mertens verlengen bij Napoli?

Meest recent

Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

0
0
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

13
13
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

73
73
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

49
49
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

322
322
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

478
478
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

120
120
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

75
75
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

276
276
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

189
189
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

42
42
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

639
639
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

69
69
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

271
271
Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Hugo Cuypers wordt nadrukkelijk met een selectie voor de Rode Duivel in verband gebracht dus de MLS ...

88
88
Smaakmaker explodeert onder Taravel: weldra méér dan 20 miljoen

Bij RSC Anderlecht is het weer geen topseizoen, maar er zijn ook lichtpunten in de kern. Eén ...

219
219
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

259
259
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

516
516
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

54
54
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

77
77
'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Club Brugge denkt aan een opvallende transfer, en in Luik schiet men meteen recht. De interesse uit ...

711
711
Anderlecht vs Club: waar zijn de helden van toen?

Er was een tijd dat Club Brugge bijna kansloos naar het Lotto Park trok. Ze wonnen er ruim 20 jaar ...

131
131
'Belgische clubs jagen op grote trainersnaam'

Zal er volgend seizoen een grote naam naast het veld staan in de Jupiler Pro League? Het zou zomaar ...

115
115
Anderlecht vs Club Brugge: transferzomer barst los

RSC Anderlecht – Club Brugge is nog altijd de grootste affiche, qua naam, in het Belgische ...

167
167

Meer sportnieuws