'Verrassende contractverlenging bij Antwerp'

door
'Verrassende contractverlenging bij Antwerp'

Antwerp lijkt zich ook dit seizoen niet meer in de titelstrijd te gaan mengen, want de Great Old begon zijn play-offs met een nederlaag op Club Brugge. Daardoor zag het zijn achterstand op leider Union en Club al groeien tot respectievelijk tien en zeven punten, wat met nog vijf speeldagen voor de boeg moeilijk te overbruggen zal zijn. Wel zagen we in het Jan Breydelstadion een opvallende wedergeboorte.


Brian Priske deed in de topper zowaar nog eens een beroep op Faris Haroun. De aanvoerder zat dit seizoen doorgaans aan de bank gekluisterd, want Priske koos op het middenveld meestal voor Verstraete, Yusuf en Nainggolan. Het was pas de derde keer dat de 36-jarige aan de aftrap kwam, nadat hij in februari al eens tegen KV Mechelen en Seraing gespeeld had.

Haroun kreeg de opdracht Hans Vanaken uit de wedstrijd te houden en deed dat zeker niet onaardig. Dat zou hem een verrassende toekomstwending kunnen opleveren, want in Gazet van Antwerpen geeft hij aan dat er gesprekken lopen met het bestuur om zijn aflopende contract alsnog met een jaar te verlengen. Pas na de play-offs zal de knoop echter definitief doorgehakt worden.

BELANGRIJKE ROL
Met zijn ervaring kan Haroun in de kleedkamer nog een belangrijke rol gaan spelen, al wil de ex-Rode Duivel dat uiteraard liefst op het veld doen. Hij is al sinds begin 2017 aan de slag op de Bosuil. Antwerp, dat toen nog in tweede klasse actief was, plukte hem weg bij Cercle Brugge. Eerder speelde Haroun ook voor KRC Genk, Beerschot, Middlesbrough en Blackpool.

LEES OOK: Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Moet Haroun een nieuw contract krijgen?

Meest recent

Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

24
24
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

19
19
Franky Van der Elst glashelder: "De titel gaat naar hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

162
162
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

162
162
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

53
53
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

280
280
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

291
291
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

529
529
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

122
122
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

97
97
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

121
121
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

153
153
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

180
180
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

66
66
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

223
223
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

83
83
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

97
97
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

518
518
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

447
447
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

914
914
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

353
353
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

45
45
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

485
485
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

309
309
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1154
1154

Meer sportnieuws