Paris Saint-Germain blijft Real Madrid in de weg zitten. De Franse topclub weigert al langere tijd trainer Carlo Ancelotti naar Madrid te laten gaan. Nu hebben de Parijzenaars volgens de
Daily Mirror ook nog eens interesse in Real-doelwit Gareth Bale.
PSG zou bereid zijn om Real te overbieden in de strijd om Bale en diens club Tottenham Hotspur een bedrag van honderd miljoen euro te bieden. Daar bovenop zou de Welshman in Parijs een jaarsalaris voorgeschoteld krijgen van achttien miljoen euro.
Ondertussen duurt de koude oorlog tussen Real en PSG voort. De Fransen houden voet bij stuk en weigeren Ancelotti vrij te geven. Onlangs stelde PSG-president Nasser Al-Khelaifi dat de Italiaanse trainer alleen vrijgegeven zal worden als de Fransen toestemming krijgen om te onderhandelen met Cristiano Ronaldo.