'PSG zet Pochettino na landstitel op straat, opvallende opvolger'

door
'PSG zet Pochettino na landstitel op straat, opvallende opvolger'

PSG speelde gisteren 1-1 tegen RC Lens, maar dat was genoeg om de landstitel te vieren. Toch mogen de Parijzenaars terugblikken op een matig seizoen. Trainer Mauricio Pochettino betaalt daar het gelag voor.


Het doorgaans goed ingelichte Le Parisien meldt dat Pochettino eerstdaags ontslagen zal worden. Het bestuur had dit seizoen als grote ambitie om de Champions League te winnen, maar Real Madrid was te sterk. De club had afgelopen zomer zwaar geïnvesteerd in nieuwkomers als Lionel Messi, Georginio Wijnaldum, Sergio Ramos en Gianluigi Donnarumma. De ploeg kwam nooit echt op toerental en kon zijn Europese ambities dus niet waarmaken.

CONTE

In de Ligue 1 toonde PSG zich dan wel de sterkste, maar ook daar presteerde het bij momenten zeer matig. Pochettino stond al maanden onder druk en de Argentijn zou niet echt ontevreden zijn met zijn ontslag. PSG wordt zo stilaan een trainerskerkhof, want de afgelopen vijf jaar stonden Unai Emery, Thomas Tuchel en Pochettino aan het roer. Geen van hen kon de club Europese prijzen brengen.

Opvallend: Antonio Conte zou wel eens de nieuwe coach kunnen worden van PSG. De Italiaan zou zich zelf hebben aangeboden bij de Franse topclub. Conte is momenteel trainer van Tottenham, maar daar krijgt hij de motor ook niet aan het draaien. Bovendien is de vraag of Tottenham de grote ambities van de ex-trainer van Juventus, Chelsea en Inter wel kan waarmaken. Bij PSG zou Conte voor een grote schok kunnen zorgen, want hij staat bekend omwille van zijn ijzeren hand. De komende dagen of weken komt er meer duidelijkheid.

Zou Conte een goede coach zijn voor PSG?

Meest recent

'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

68
68
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

13
13
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

149
149
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

17
17
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

298
298
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

55
55
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

258
258
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

294
294
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

475
475
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

250
250
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

513
513
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

396
396
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

188
188
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

453
453
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

608
608
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

502
502
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

117
117
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

212
212
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

296
296
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

322
322
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

479
479
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

96
96
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

475
475
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

450
450
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

116
116

Meer sportnieuws