'Afscheid van een tijdperk: Chiellini en Juventus uit elkaar'

120 stemmen
'Afscheid van een tijdperk: Chiellini en Juventus uit elkaar'

Juventus deed het lange tijd goed met hun clubiconen. Daar stond de club uit Turijn ook voor bekend. Nedved, Del Piero, Buffon en consoorten bleven allen lange tijd bij de Oude Dame. Met Giorgio Chiellini lijkt het einde van een tijdperk in zicht. 

De Italiaanse aanvoerder en Juventus-verdediger Giorgio Chiellini overweegt Juventus aan het einde van het seizoen te verlaten. De bonkige verdediger is aan zijn zeventiende (!) seizoen bezig bij de Oude Dame. Hij zou niet in de laars actief blijven, maar overweegt een overstap naar de Major League Soccer te maken, zo meldde Italiaans voetbalwatcher Fabrizio Romano donderdag. 

Het huidige contract van de ervaren centrale verdediger van Juventus loopt af in juni 2022, wat hem een interessante optie maakt voor Amerikaanse clubs om hem te tekenen tijdens de 'MLS Secondary Transfer Window', dat op 7 juli begint. Het is niet de eerste keer dat Chiellini's naam in MLS-kringen wordt genoemd. Hij is goede bevriend met Landon Donavon en Sebastian Giovinco. 

In 2018 vertelde 'Il Dottore' nog hoe blij hij was met de carrière van zijn Italiaanse copain tijdens de MLS All-Star Game. Italiaans teamgenoot Lorenzo Insigne baant zich vanaf 1 juli ook een weg over de plas om aan te sluiten bij Toronto FC. Voor de 37-jarige Chiellini zou het eerste keer zijn in zijn carrière dat hij in een andere competitie speelt dan de Serie A. 


 

LEES OOK: "Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Goede keuze van Chiellini om uit te bollen in de MLS?

Meest recent

Vanaken vernederd: Garcia hakt er genadeloos in

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

82
82
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

37
37
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

38
38
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

37
37
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

35
35
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

314
314
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

98
98
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

138
138
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

212
212
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

120
120
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

194
194
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

66
66
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

343
343
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

127
127
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

708
708
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

78
78
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

290
290
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

315
315
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

630
630
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

489
489
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

901
901
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

83
83
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

124
124
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

197
197
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87

Meer sportnieuws