'Afscheid van een tijdperk: Chiellini en Juventus uit elkaar'

door
'Afscheid van een tijdperk: Chiellini en Juventus uit elkaar'

Juventus deed het lange tijd goed met hun clubiconen. Daar stond de club uit Turijn ook voor bekend. Nedved, Del Piero, Buffon en consoorten bleven allen lange tijd bij de Oude Dame. Met Giorgio Chiellini lijkt het einde van een tijdperk in zicht. 

De Italiaanse aanvoerder en Juventus-verdediger Giorgio Chiellini overweegt Juventus aan het einde van het seizoen te verlaten. De bonkige verdediger is aan zijn zeventiende (!) seizoen bezig bij de Oude Dame. Hij zou niet in de laars actief blijven, maar overweegt een overstap naar de Major League Soccer te maken, zo meldde Italiaans voetbalwatcher Fabrizio Romano donderdag. 

Het huidige contract van de ervaren centrale verdediger van Juventus loopt af in juni 2022, wat hem een interessante optie maakt voor Amerikaanse clubs om hem te tekenen tijdens de 'MLS Secondary Transfer Window', dat op 7 juli begint. Het is niet de eerste keer dat Chiellini's naam in MLS-kringen wordt genoemd. Hij is goede bevriend met Landon Donavon en Sebastian Giovinco. 

In 2018 vertelde 'Il Dottore' nog hoe blij hij was met de carrière van zijn Italiaanse copain tijdens de MLS All-Star Game. Italiaans teamgenoot Lorenzo Insigne baant zich vanaf 1 juli ook een weg over de plas om aan te sluiten bij Toronto FC. Voor de 37-jarige Chiellini zou het eerste keer zijn in zijn carrière dat hij in een andere competitie speelt dan de Serie A. 


 

LEES OOK: Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

Goede keuze van Chiellini om uit te bollen in de MLS?

Meest recent

'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

1
1
'Plotse wending: Anderlecht lonkt naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

39
39
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

190
190
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

117
117
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

78
78
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

397
397
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

277
277
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

225
225
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

139
139
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

237
237
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

393
393
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

58
58
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

122
122
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

57
57
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

246
246
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

190
190
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

62
62
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

65
65
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

94
94
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

194
194
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

140
140
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

121
121
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

414
414
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

97
97
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

107
107

Meer sportnieuws