Genk met uitgesproken doel naar Play-Offs

237 stemmen
Genk met uitgesproken doel naar Play-Offs

KRC Genk kan nog één dag genieten van zijn status als bekerhouder, maandag wordt die eretitel doorgegeven aan RSC Anderlecht of AA Gent. Maar daar is men binnen de club niet mee bezig. Komend weekend gaan immers de Europe Play-Offs van start en daarin wil Genk er meteen staan.


Tot dusver is het seizoen van de Limburgers immers grondig mislukt. Afgelopen zomer gaf Racing immers openlijk toe dat het voor de landstitel wou gaan en op meerdere fronten wou gaan meestrijden. Maar de Europese campagne stelde teleur en het bekeravontuur eindigde op pijnlijke wijze tegen Club Brugge. In de competitie moest Genk dan weer tot de laatste speeldag van het reguliere seizoen strijden voor de 8ste plaats.

Ook 'Head of Football' Dimitri De Condé kan niet anders dan toegeven dat het seizoen tot dusver mislukt is. Al stemden de laatste wedstrijden hem hoopvol. "Het seizoen heeft niet gebracht wat we er van gehoopt hadden. Desondanks zijn we goed geëindigd. In onze twee laatste matchen konden we telkens de nul houden, dat was toch een groot manco. En we hebben bepaalde concurrenten kunnen uitschakelen die ook mikten op de Play-Offs", vertelde De Condé via de clubkanalen.

EUROPEES TICKET
Genk wist zijn seizoen in ieder geval met minstens zes wedstrijden te verlengen. Maar inmiddels zijn ook al nieuwe doelen gesteld. "We hebben nu wedstrijden tegen mooie tegenstanders en we spelen nog voor een Europees ticket. De druk is nu wat weg, dus we hopen een bevrijd Genk te zien. We willen meteen goed starten in Gent om mee te doen voor dat Europees ticket. Dat leeft absoluut binnen de club, de spelersgroep en de staff."

LEES OOK: Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

🚀

Wie is uw favoriet voor de eindzege in de Europe Play-Offs?

Meest recent

Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

11
11
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

26
26
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

64
64
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

58
58
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

45
45
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

192
192
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

82
82
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

283
283
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

305
305
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

83
83
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

334
334
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

41
41
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

475
475
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

334
334
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

425
425
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

156
156
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

75
75
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

132
132
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

113
113
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

55
55
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

230
230
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

300
300
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

139
139
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

82
82
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

839
839

Meer sportnieuws