'Barça haalt ervaren verdediger gratis naar Camp Nou'

door
'Barça haalt ervaren verdediger gratis naar Camp Nou'

Bij FC Barcelona groeide de voorbije weken het optimisme over de toekomst na de 0-4-zege in de Clasico en de opmars naar de tweede plaats in La Liga, maar deze week werd Barça weer pijnlijk met de voeten op de grond gezet. Het kreeg in het eigen Camp Nou voetballes van Eintracht Frankfurt, nochtans pas negende in de Bundesliga, en moest zo al in de kwartfinales afscheid nemen van de Europa League.


Het mag dus duidelijk zijn dat er nog heel wat werk op de plank ligt voor de Catalanen. De kern kan nog wel een kwaliteitsinjectie gebruiken en dus wil Barça in de zomer stevig toeslaan op de transfermarkt. Daarvoor denken ze onder meer aan een aantal transfervrije versterkingen, vooral voor de defensie. Aan de komst van één van hen wordt stilaan niet meer getwijfeld.

Volgens SPORT hebben ze er in Barcelona alsmaar meer vertrouwen dat César Azpilicueta straks gratis zal neerstrijken. De Blues willen nochtans er alles aan doen om te verhinderen dat hun aanvoerder straks transfervrij vertrekt en lichten een optie die zijn contract met een jaar verlengt, maar door de onduidelijkheid rond een mogelijke overname - momenteel mag Chelsea geen spelers kopen, verkopen of nieuwe contracten voorschotelen - is het niet duidelijk of die nu ook effectief geldt.

CENTRAAL OF FLANK
Bij Chelsea werd de 32-jarige Azpilicueta de voorbije jaren doorgaans als flankverdediger uitgespeeld, maar Xavi lijkt in de ervaren rot vooral een aanwinst voor het centrum te zien. Daar bleek Barça dit seizoen immers kwetsbaar. Gerard Piqué raakt stilaan op leeftijd, Clément Lenglet en Samuel Umtiti konden nooit helemaal overtuigen en Eric Garcia en Ronald Araujo blijken bij momenten toch nog wat groen achter de oren te zien.

LEES OOK: 'Guardiola pikt bij Barcelona: gigantisch bedrag klaar'

🔥 Wat iedereen nu leest

Jean-Marie Pfaff breekt volledig:
Jean-Marie Pfaff breekt volledig: "Kapot vanbinnen"
Boskamp verrast met een geheim dat hij al jaren draagt
Boskamp verrast met een geheim dat hij al jaren draagt

Zal Barça erin slagen Azpilicueta gratis te strikken?

Meest recent

'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Aanstaande woensdag opent Club Brugge KV zijn campagne in de voorrondes van de Champions League op ...

160
160
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'

We maakten al melding van het feit dat Achraf Hakimi in een verkrachtingszaak moet vrezen voor een ...

78
78
'Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over vertrek Dolberg'

RSC Anderlecht speelde donderdag een ronduit belabberde wedstrijd op het veld van BK Häcken, ...

127
127
'Club speelt met vuur: bizarre beslissing op transfermarkt'

In aanloop naar het Europese duel tegen RB Salzburg heeft Club Brugge geen goede beurt gemaakt. ...

470
470
'Frutos flikt het en haalt ex-speler Anderlecht'

Nicolas Frutos heeft bij La Louvière heel wat oude bekenden van RSC Anderlecht gehaald. ...

100
100
'Renard raast door: Anderlecht strikt wéér een spits'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Olivier Renard en Tim Borguet gaan ...

269
269
Vanaken boos: "Dit is goedkoop en moet eruit!"

Club Brugge heeft vanavond zijn eerste nederlaag geleden op het veld van KV Mechelen. Blauw-Zwart ...

377
377
KV Mechelen stuurt Club Brugge met kater richting CL

KV Mechelen ontving vanavond Club Brugge. Altijd een interessant duel en ook deze keer was het dat. ...

238
238
Transfer Genk: “Híj belichaamt waar wij voor staan”

KRC Genk maakt de afgelopen maanden werk van heel wat contractverlengingen van jonge gasten. De club ...

228
228
Vanderbiest verklapt: “Er speelt iets rond hém”

Bij KV Mechelen zullen er wellicht nog wat spelers gaan vertrekken. De Maneblussers praten over een ...

189
189
Club Brugge in de problemen bij KVM: "Hij is een catastrofe"

KV Mechelen en Club Brugge hebben vanavond de tweede speeldag in de Jupiler Pro League op gang ...

572
572
STVV deelt transferboodschap mee na vertrek Bertaccini

STVV heeft Adriano Bertaccini verkocht aan RSC Anderlecht. De Kanaries verdienen miljoen euro's aan ...

143
143
OH Leuven slaat stevig toe: "Getekend tot 2029"

Oud-Heverlee Leuven is allerminst klaar op de transfermarkt. David Hubert verwacht nog wel het een ...

54
54
Spanning stijgt: plannen met Witsel liggen op tafel

Een tweetal maanden geleden droomden de fans van Standard luidop van een terugkeer van Axel Witsel. ...

276
276
Häcken-pandoering zorgt voor explosie in Lotto Park

De crisis loert om de hoek bij RSC Anderlecht. En het is amper 1 augustus. We haalden ruim een week ...

749
749
'Droomtransfer Lukebakio op til: topclub meldt zich'

Dodi Lukebakio kent een zeer mooie buitenlandse carrière. De flankaanvaller krijgt weinig ...

98
98
KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

238
238
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

211
211
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

288
288
Bertaccini heeft beet: toptransfer eindelijk officieel

De kogel is door de kerk: Adriano Bertaccini is een speler van RSC Anderlecht. Dat maakte de club ...

307
307
‘Anderlecht niet klaar: Renard smeedt nog transferplannen’

RSC Anderlecht is ferm aan het uitpakken op de zomertransferperiode. Anderlecht zal na het fiasco in ...

376
376
KAA Gent zweet peentjes: Leko al ferm onder druk

KAA Gent ging op de eerste speeldag van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met 3-1 onderuit ...

294
294
Zulte Waregem haalt nieuw goudhaantje binnen

Zulte Waregem hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De kampioen van ...

146
146
‘Club Brugge verbaast met vreemde Jashari-beslissing’

De soap rond Ardon Jashari is een dagelijkse bezigheid op de zomermercato. AC Milan duwt ferm door ...

1758
1758
Bekende voetbaltrainer redt twee meisjes van de dood

Een geweldig verhaal in de marge van het voetbal: voormalig Inter-trainer Andrea Stramaccioni heeft ...

101
101

Meer sportnieuws