'FC Barcelona zorgt voor verrassende wending'

door
'FC Barcelona zorgt voor verrassende wending'

FC Barcelona lijkt stilaan op de weg terug naar zijn oude topniveau, want met de aanstelling van Xavi en enkele geslaagde wintertransfers hebben het spelniveau en de resultaten de voorbije weken een hoge vlucht genomen. De Catalenen willen die opwaartse lijn dan ook in de zomer doortrekken op de transfermarkt, waar ze zeer ambitieuze plannen hebben. Alleen zullen daarvoor weer enkele spelers moeten vertrekken.


Eén van de spelers die op weg leek naar de uitgang, was Sergi Roberto. De 30-jarige is nochtans een rasecht jeugdproduct van Barça en is een nuttige kernspeler gezien zijn polyvalentie, maar de club vond met hem geen akkoord over een verlenging van zijn aflopende contract. Hij werd de voorbije maanden al in verband gebracht met Atletico Madrid en een transfer naar de Amerikaanse MLS.

Maar nu lijkt er een verrassende wending in de maak, want volgens RAC1 zou Barça nu toch weer een nieuwe meeting met de makelaars van Sergi Roberto gepland hebben om een contractverlenging te bespreken. Xavi pleitte enkele weken geleden al openlijk voor een verlengd verblijf van zijn ex-ploegmaat en enkele tegenvallers op de transfermarkt zouden de zaak weleens in een stroomversnelling kunnen brengen.

RECHTSACHTER
Barça was de voorbije weken immers nadrukkelijk op zoek naar een transfervrije rechtsachter, maar Noussair Mazraoui lijkt op weg naar Bayern München en César Azpilicueta zag door een optie zijn aflopende contract bij Chelsea automatisch verlengd. Daardoor is een verlengd verblijf van Roberto plots toch weer een optie, zodat hij op de rechtsachter de concurrentie aan kan gaan met Dani Alves en Sergiño Dest.

LEES OOK: 'Last Dance Lewa: topspits maakt opzienbarende transfer'

Moet Barça zijn contract nog verlengen?

Meest recent

Vijandige vete met Tzolis? Fossey doet boekje open

Standard kan vrijdagavond in het thuisduel tegen Antwerp FC opnieuw rekenen op Marlon Fossey. De ...

82
82
Voetbalkijker gewaarschuwd: DAZN grijpt drastisch in

De Jupiler Pro League blijft voorlopig enkel te bekijken via de betalende app van DAZN. Wie dit ...

293
293
'Last Dance Lewa: topspits maakt opzienbarende transfer'

Binnen een drietal weken krijgt Club Brugge in de Champions League het bezoek van FC Barcelona. Door ...

71
71
Sensatie in Champions League: straffe comeback OHL Women

Volgende week staat de derde speeldag in de League Phase van de Champions League op het programma. ...

66
66
Nieuw defensieduo bij Duivels: twijfels duiken al op

Mathematisch kan het nog foutlopen, maar de Rode Duivels hebben hun ticket voor de WK-eindronde van ...

222
222
'Megatransfer Tzolis: spectaculair prijskaartje gelekt'

Ondanks de nodige interesse, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om Christos Tzolis aan boord ...

261
261
Details RvB Anderlecht bekend: één grote afwezige

Het vernieuwde RSC Anderlecht kan uit de startblokken schieten. Woensdagavond werden de plannen van ...

374
374
'Noa Lang nu al op zijspoor: Conte legt eis op tafel'

De tweede interland-break van het seizoen zit achter de rug en daar zullen verschillende spelers ...

142
142
Selectie Duivels: verbazingwekkende naam mee naar WK?

De tweede interland-periode van het seizoen zit er alweer op. Desondanks zal bondscoach Rudi Garcia ...

639
639
Impressionant: Antwerp geeft update gloednieuwe Tribune 2

Antwerp FC werkt voorlopig een erg wisselvallig seizoen af. Toch hebben de supporters iets om ...

508
508
'Nieuwe info duikt op: Union mikte vol op deze coach'

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

253
253
'Witte rook bij Anderlecht: plan Coucke goedgekeurd'

Er heerste de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over hoe het verder moest bij Anderlecht. Op 1 ...

441
441
Broos spreekt duidelijke taal over toekomst na straffe WK-stoot

Hugo Broos heeft deze week een stukje Belgische voetbalgeschiedenis geschreven. De ervaren rot werd ...

64
64
Genk ziet nog een jeugdinternational vertrekken

KRC Genk zet nog steeds vol in op zijn jeugd. Met Kos Karetsas en Mike Penders lanceerde het vorig ...

112
112
'Torino beslist nu al over langer verblijf Ngonge'

Napoli haalde in de zomer met Kevin De Bruyne een nieuwe Belgische ster binnen, maar liet tegelijk ...

35
35
"Zullen zien of Standard afwijzen de juiste beslissing was"

Er is de voorbije maanden bij Standard alweer heel wat veranderd. Dat liep echter lang niet altijd ...

94
94
Club Brugge mag dromen van Golden Boy

Elk jaar reikt de Italiaanse krant Tuttosport de Golden Boy Award uit, om de beste jonge speler op ...

183
183
‘Club Brugge in paniekstand: razendsnelle exit lijkt zeker’

De eerste A-cap van Aleksandar Stanković zet alles in een stroomversnelling bij Club Brugge. Zijn ...

441
441
Marc Coucke in shock: "Op één na allemaal failliet"

Een opvallende uitspraak in een interview met Humo doet de wenkbrauwen fronsen: “Op ...

190
190
Club stunt en haalt grote naam als T1 voor NXT

Vorig seizoen was Club NXT nog één van de revelaties in de Challenger Pro League en ...

411
411
Moeilijke start bij Anderlecht: Ouahbi geeft verklaring

Bij Anderlecht zullen ze straks met bijzondere aandacht de halve finale van het WK U20 volgen. Twee ...

202
202
'UEFA plant nu ook revolutie in WK- en EK-voorrondes'

De UEFA heeft de voorbije jaren niet stilgezeten en het Europese voetballandschap stevig hertekend. ...

187
187
België mag dromen: "Zo straf als Gouden Generatie"

De Belgische beloften kenden een zeer correcte interlandperiode. Ze wonnen met 0-7 van Wales en met ...

289
289
'Saga duurt voort: Mannaert woedend op Anderlecht'

Bij de KBVB willen ze een winnaarsmentaliteit invoeren. Vanaf de U17 draait het om winnen en niet ...

812
812
Gattuso zet druk: "Dan verhuis ik ver weg van Italië"

Italië gaat wellicht tweede eindigen in zijn groep. Ze zullen de barrages moeten spelen, want ...

71
71

Meer sportnieuws