Toptrainer verrast: "Ik had vorige zomer al getekend bij Real"

door
Toptrainer verrast:

Real Madrid moest vorige zomer op zoek naar een nieuwe trainer, want na 2,5 jaar gaf Zinedine Zidane er in zijn tweede periode in het Bernabeu de brui aan. In die zoektocht werden heel wat namen aan de Koninklijke gelinkt, maar uiteindelijk viel de keuze toch weer op een oude bekende. Carlo Ancelotti ging immers voor de tweede keer aan de slag bij Real.


Die keuze is voorlopig vrij goed uitgepakt. Real lijkt onbedreigd op weg naar de titel in La Liga, want het heeft met nog negen speeldagen voor de boeg een voorsprong van negen punten op eerste achtervolger FC Sevilla. Grootste rivalen FC Barcelona en Atletico Madrid volgen zelfs al op twaalf punten, ook al kreeg Real vlak voor de interlandbreak een 0-4 om de oren in de Clasico. In de Champions League ligt het ook nog op koers nadat PSG in de achtste finales spectaculair gewipt werd.

Maar het had ook anders kunnen lopen, want bijna zat een andere coach op de bank in het Bernabeu. "Ik had vorige zomer mijn contract bij Real Madrid al getekend", onthult Massimiliano Allegri immers in GQ. "Alles was rond. Maar toen nam Juventus contact op... Ik heb de volgende ochtend meteen Florentino Perez gebeld. 'Sorry, ik kom niet. Ik ga naar Juventus', zei ik hem."

VRIJE VAL
Bij Juve werd Allegri de opvolger van Andrea Pirlo, die na een teleurstellend seizoen moest opkrassen. De 54-jarige coach is er echter niet in geslaagd het tij te keren, want ook dit seizoen doet de Oude Dame niet mee voor de prijzen. In de Serie A staat het momenteel pas vierde en lijkt het in eerste instantie te moeten focussen op het veiligstellen van een ticket voor de Champions League. Daarin werd het in de achtste finales al uitgeschakeld, nadat Juve in eigen huis een pandoering kreeg van Villarreal.


LEES OOK: Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Met Allegri deed Real Madrid het nu...

Meest recent

'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

17
17
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

50
50
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

104
104
Standard hoort hard verdicht Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

56
56
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

23
23
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

193
193
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

106
106
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

267
267
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

187
187
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

366
366
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

188
188
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

358
358
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

197
197
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

347
347
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

42
42
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

114
114
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

210
210
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

183
183
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

163
163
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

687
687
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

209
209
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

506
506
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

436
436
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

617
617
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

230
230

Meer sportnieuws