Toptrainer verrast: "Ik had vorige zomer al getekend bij Real"

186 stemmen
Toptrainer verrast:

Real Madrid moest vorige zomer op zoek naar een nieuwe trainer, want na 2,5 jaar gaf Zinedine Zidane er in zijn tweede periode in het Bernabeu de brui aan. In die zoektocht werden heel wat namen aan de Koninklijke gelinkt, maar uiteindelijk viel de keuze toch weer op een oude bekende. Carlo Ancelotti ging immers voor de tweede keer aan de slag bij Real.


Die keuze is voorlopig vrij goed uitgepakt. Real lijkt onbedreigd op weg naar de titel in La Liga, want het heeft met nog negen speeldagen voor de boeg een voorsprong van negen punten op eerste achtervolger FC Sevilla. Grootste rivalen FC Barcelona en Atletico Madrid volgen zelfs al op twaalf punten, ook al kreeg Real vlak voor de interlandbreak een 0-4 om de oren in de Clasico. In de Champions League ligt het ook nog op koers nadat PSG in de achtste finales spectaculair gewipt werd.

Maar het had ook anders kunnen lopen, want bijna zat een andere coach op de bank in het Bernabeu. "Ik had vorige zomer mijn contract bij Real Madrid al getekend", onthult Massimiliano Allegri immers in GQ. "Alles was rond. Maar toen nam Juventus contact op... Ik heb de volgende ochtend meteen Florentino Perez gebeld. 'Sorry, ik kom niet. Ik ga naar Juventus', zei ik hem."

VRIJE VAL
Bij Juve werd Allegri de opvolger van Andrea Pirlo, die na een teleurstellend seizoen moest opkrassen. De 54-jarige coach is er echter niet in geslaagd het tij te keren, want ook dit seizoen doet de Oude Dame niet mee voor de prijzen. In de Serie A staat het momenteel pas vierde en lijkt het in eerste instantie te moeten focussen op het veiligstellen van een ticket voor de Champions League. Daarin werd het in de achtste finales al uitgeschakeld, nadat Juve in eigen huis een pandoering kreeg van Villarreal.


LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

🚀

Met Allegri deed Real Madrid het nu...

Meest recent

"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

5
5
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

160
160
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

147
147
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

44
44
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

163
163
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

69
69
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

93
93
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

439
439
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

106
106
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

161
161
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

583
583
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

66
66
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

265
265
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

391
391
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1371
1371
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

586
586
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

195
195
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

217
217
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

871
871
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

639
639
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

285
285
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

151
151
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

218
218
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

58
58

Meer sportnieuws