Toptrainer verrast: "Ik had vorige zomer al getekend bij Real"

186
Toptrainer verrast:

Real Madrid moest vorige zomer op zoek naar een nieuwe trainer, want na 2,5 jaar gaf Zinedine Zidane er in zijn tweede periode in het Bernabeu de brui aan. In die zoektocht werden heel wat namen aan de Koninklijke gelinkt, maar uiteindelijk viel de keuze toch weer op een oude bekende. Carlo Ancelotti ging immers voor de tweede keer aan de slag bij Real.


Die keuze is voorlopig vrij goed uitgepakt. Real lijkt onbedreigd op weg naar de titel in La Liga, want het heeft met nog negen speeldagen voor de boeg een voorsprong van negen punten op eerste achtervolger FC Sevilla. Grootste rivalen FC Barcelona en Atletico Madrid volgen zelfs al op twaalf punten, ook al kreeg Real vlak voor de interlandbreak een 0-4 om de oren in de Clasico. In de Champions League ligt het ook nog op koers nadat PSG in de achtste finales spectaculair gewipt werd.

Maar het had ook anders kunnen lopen, want bijna zat een andere coach op de bank in het Bernabeu. "Ik had vorige zomer mijn contract bij Real Madrid al getekend", onthult Massimiliano Allegri immers in GQ. "Alles was rond. Maar toen nam Juventus contact op... Ik heb de volgende ochtend meteen Florentino Perez gebeld. 'Sorry, ik kom niet. Ik ga naar Juventus', zei ik hem."

VRIJE VAL
Bij Juve werd Allegri de opvolger van Andrea Pirlo, die na een teleurstellend seizoen moest opkrassen. De 54-jarige coach is er echter niet in geslaagd het tij te keren, want ook dit seizoen doet de Oude Dame niet mee voor de prijzen. In de Serie A staat het momenteel pas vierde en lijkt het in eerste instantie te moeten focussen op het veiligstellen van een ticket voor de Champions League. Daarin werd het in de achtste finales al uitgeschakeld, nadat Juve in eigen huis een pandoering kreeg van Villarreal.


LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Met Allegri deed Real Madrid het nu...

Meest recent

WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

5
5
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

32
32
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

106
106
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

38
38
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

68
68
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

40
40
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

95
95
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

11
11
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

10
10
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

69
69
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

179
179
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

96
96
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

88
88
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

763
763
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

139
139
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

94
94
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

37
37
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

375
375
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

409
409
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

390
390
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

387
387
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

86
86
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

353
353

Meer sportnieuws