Boskamp ziet twee sportieve valkuilen voor Overmars

382
Boskamp ziet twee sportieve valkuilen voor Overmars

Marc Overmars zijn overstap naar Royal Antwerp FC heeft voor een ongeziene opschudding gezorgd in het Belgische en Nederlandse voetbal. Heel wat sponsors haakten ondertussen al af bij de Great Old. Dat kwam uiteraard vooral door zijn compleet misplaatst gedrag bij Ajax.


Daarnaast is er ook zijn staat van dienst. Johan Boskamp oordeelde over Overmars. "Ik schrok me kapot omdat het zo vroeg was. Achteraf hoor je dan dat ze al na twee weken aan het praten waren en dat komt heel vreemd over. Net zoals de communicatie van Antwerp en Marc. Ze deden alsof er niets aan de hand was”, aldus ‘Bossie’ in de podcast Mid Mid.

VEEL GELD

Overmars kreeg zeer veel lof voor zijn werk, maar wie dieper gaat analyseren ziet dat hij bij Ajax vooral goed voor de dag kwam als hij veel geld mocht spenderen. Boskamp vraagt zich af of Gheysens nog meer geld gaat investeren in de ploeg.

"Ik ken Gheysens een beetje, maar die trekt zich daar niets van aan. Hij heeft maar één gedachte: met Antwerp een keer kampioen spelen. Bij Ajax was het wel makkelijker voor Marc, want daar hebben ze al 500 jaar een jeugdopleiding van grote kwaliteit. Dat is er niet bij Antwerp. Het tweede punt is het geld. Als Overmars een speler van 10 miljoen euro wou halen bij Ajax, dan ging dat. Zal Gheysens dat doen? Ik weet het niet."

 

LEES OOK: Jan Boskamp tot tranen toe beroert: verhaal raakt héél diep

Verwacht jij grote transfers bij Antwerp?

Meest recent

Vader Kompany komt met geruststellend nieuws

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

1
1
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

52
52
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

58
58
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

221
221
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

43
43
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

31
31
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

22
22
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

92
92
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

83
83
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

31
31
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

31
31
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

73
73
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

105
105
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

50
50
Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

113
113
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

67
67
Ook CPL-matchen afgelast: inhaaldatum KV Kortrijk-KV Mechelen

Storm Austen raast door het land den de Pro League heeft beslist om in te grijpen. In de Jupiler Pro ...

255
255
Allegri houdt koppig vast aan De Bruyne-plan: "Hij kan het"

Het zijn woelige weken geweest voor Kevin De Bruyne, waarin hij van het ene uiterste in het andere ...

42
42
Spijt van keuze voor Duitsland: "Als Klopp me oproept, zeg ik nee"

Spelers met dubbele nationaliteit, het is in ons land de laatste jaren een heet hangijzer geworden. ...

197
197
Toptalent komt plots boven bij Anderlecht: Bruno verklaart

Anderlecht stond donderdagavond onder zware druk in Polen na de nederlagen tegen Dinamo Zagreb en ...

360
360
Geen JPL-voetbal vanavond: Kortrijk-Mechelen afgelast

Competitievoetbal was de voorbije anderhalve maand schaars in ons land. Eind september en begin ...

98
98
De Ketelaere krijgt ervan langs in Italië: "Dat doet hij niet"

Het werd donderdag een uitstekende Europese avond voor de Belgische clubs, maar andere landgenoten ...

189
189
'Bom' op Belgisch voetbal wordt sisser: Antwerp vangt bot

De voorbije jaren zijn er al enkele bommetjes ontploft in de voetbalwereld, die het transfersysteem ...

230
230
TRANSFERUURTJE: 'Nilis verrast, Genk hakt knoop door over revelatie'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

110
110
Vitor Bruno rekent op ‘lieveling’: Anderlecht-pion staat op

RSC Anderlecht deed vertrouwen op in de Europa League. Tegen Jagiellonia won Anderlecht met 0-3. ...

302
302

Meer sportnieuws